2733
2739

یک هفته است بچم به دنیا اومده ولی هنوز شکمم بزرگه از هیکلم متنفرم. شما هم مث من بودید؟ هیکلتون درست شد؟ چیکار کنم بشم مثل اول؟ 

No joys on earth bring greater pleasure than a little  boy to love and treasure🥰

من الان که دوهفته گذشته فقط یکم شکمم هنوز بزرگ و خوب بعدش طبیعتا باید برم ورزش 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من الان سی و شش روزه سزارین شدم شکمم یکم شل شده.با پیاده روی عالی میشه

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

والا من اخر بارداری شدم ۸۰ کیلو.قبلا ۵۸ کیلو بودم.شکم صاف و تخت.هیکل خوشجل.بعد زایمان شدم ۷۵.داشتم دق میکردم چندماهی گذشت شدم ۷۲ پ.دیدم اینجوریایی نمیشه چندتا رزیم شیردهی گرفتم دیدم نمیتونم انجام بدم.خب چندماه اول همش خونه مامانم بودم‌.الان دخترم ده ماهشه یکم کم خوری کردم همراه بااذیت کردنا و شیطونیهای دخترم الان شدم ۶۲.ولی فکر کنم استپ کردم دوباره.ولی بازم از خودم خوشم نمیاد ولی از اون افسردگی در اومدم