2737
2734
عنوان

فان+عکس پست اول😁

298 بازدید | 13 پست

هعیییییی😭

خدایا شکرت😐

شما عکس بدید فان باشه😍

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

چی بهتر از این

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه که ... والا سینگلی ارامش داری 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728
وصف حال ما حوصلمون سررفت دیگ🤣😂

ما ک اصن انگار ن انگار شب یلداس الاف نشستیم پا تلوزیون😐

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2738
خوبه که ... والا سینگلی ارامش داری 

ارامشش ک خوبه ولی تنهایش بده😐

ارامشش ک خوبه ولی تنهایش بده😐

هر چیزی یه خوبی داره یه بدی

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

@sabaaaa6565    

میشه حس ششمتونو راجب منم بگین لطفا😢کی ازدواج میکنم

@sabaaaa6565     میشه حس ششمتونو راجب منم بگین لطفا😢کی ازدواج میکنم

صد صفحه شد دونه دونه داشتم ج میدادم صفحه 60 بودم امروز اومدم باقی رو ج بدم دیدم تعطیل شده میدونید چرا 

بخاطر ی عده نفهم و عقده ای ک چون دیر جواب بهشون دادم گزارش زدن 

انگار از من طلب دارن. ونمیفهمن صد صفحه سواله و وقت گیر اینم از خوبی کردن و انرژی مثبت دادن

اینم از محبت که اینجوری ج میدن 

کلام تو عصای معجزه گر توست 💪
 صد صفحه شد دونه دونه داشتم ج میدادم صفحه 60 بودم امروز اومدم باقی رو ج بدم دیدم تعطیل شده میدو ...

اره میدونم یه عده چقد عقده این.بیخیالشون بیشعوری از خودشونه اونایی ک گزارش زدم

میگی مال منو؟😪