2726

سلام.دیشب خونه مادرشوهری بودیم دور هم.حرف از شب یلدایی بردن واسه عروس شد.مادرشوهرم و خاله شوهرم میگفتن چیه این قرتی بازی ها ماکه اصلا رسم نداریم از اینا ماله پولداراس. ماله شهر مانیست.منم.تو اتاق داشتم بچمو شیر میدادم میشنیدم و حرص میخوردم.مادرشوهرم و خاله شوهرم دختر ندارن 3تا پسر داره مادرشوهرم.بعد من رفتم.اون طرف مادرشوهرم به شوهرم گفت تو برای دامادت یلدایی میدی؟؟؟منم گفتم من به دامادم چیزی نمیدم اون باید کاسه دخترم سنگ تموم بزاره.اخه والا تا جایی که ما شنیدیم و دیدیم واسه دختر میبرن خانواده دختر پذیرایی میکنن.مادرشوهرم گفت اوع اونجوری خانواده پسر ضرر میکنه نمیصرفه باید اوناهم بدن.یعنی فقط حررررص میخوردم بس که پولکی هستن اینا.واسه خواستگاری مم ن گل اوردن ن شیرینی ولی بس که ما خنگ بودیم بچه اوا بودم و 15سالم بود هیچی نمیدونستم هیچی نگفتیم.حالا دارم عذاب میکشم اگه واسه عروس های دیگش ببره گل و شیرینی و یلدایی و........چیکار کنممممم؟؟؟؟؟ 

یه دختر دارم که با 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بی خیال بابا باید همون موقع خواستگاری حواصتونو جمع میکردین ک نکردین حالام حرص نخور بی فایدس

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

[QUOTE=116733738]از الان واسه جاری که نیومده حسودی میکنحسو

حسودی نمیکنم.ولی واقعا بی انصافیه و یه جورایی فرق گذاشتن بین بچه هاس.وقتی رسم نداره باید برای تمام بچه هاش نداشته باشه

یه دختر دارم که با