2726

تو تاپیک قبلم توضیح دادم کسی متوجه نشد.بچه ها ما چند شب پیش جایی دعوت بودیم جاریم با شوهرش اختلاف داره چندددساله اونجا اومد پیش من و اونیکی جاریم نشست کمی درددل کرد و من هم فقط با اره و نه جوابشو دادم تا حرفی نزده باشم پیشش.حالا چند روزه جاریم قهر کرده رفته میخواد طلاق بگیره.امروز ظهر تو خونه مادرشوهرم حرف افتاد مادرشوهره میخواس زیر زبون منو بکشه هی میگفت اونشب تو مهمونی مریم(جاریم)پیش همه میگفت میخوام طلاق بگیرم.منم گفتم واقعا?اخه پیش من ک حرفی نزد😃😜.بعدش برگشته میگع چرا من خودم فهمیدم داشت میگفت میخوام برم.منم گفتم خب اگرم گفته خودش گفته کسی از اون سوالی نپرسیده بعدشم مگه مردم بیکارن ب اون بگن طلاق بگیر یا نگیر.اومدم خونه اصابم خرده بنظرتون خوب جوابشو دادم???

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره خوب بود دمت گرم😂😂👍

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

شاگرد میگیری استاد؟!

من بودم نمیدونستم چ بگم نهایتش میگفتم خب ک این میشد تایید حرفای اون

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

خوب بود

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2706