2410
2553
عنوان

شما جای من باشید چکار می کنید

116 بازدید | 16 پست

من با مادرشوهرم توی ی ساختمونم شوهرم اجازه نمیده تنها ی جا برم مخصوصا خونه ی مامانم همیشه خودش میبره خودش میاره با این که با شوهرم میرم و میام مادرشوهرم بارها دعوا راه انداخته که چرا به من نمی گی کجا میری تا من بدونم منم هیچ وقت بهش نگفتم شوهرمنم به خاطر ترس از مادرش نمی زاره با ماشین بیرون برم میترسه به مامانش نگم دوباره دعوا راه بندازه حالا امروز خونه ی مانانم مهمون میاد به شوهرم میگم بیا ببر میگه کار دارم بعد از ظهر میبرم دلم می خواد زود برم به نظرتون اژانس بگیرم به مادرشوهرمم چیزی نگم هر کسم هر چی گفت جوابشو چی بدم؟خسته شدم از این اوضاع عین زندانی ها هر وقت دلش خواست درمیاره بیرون

به نظرم مهمونی رو به خودت زهر نکن. امروز رو هم تحمل کن.

ولی حتما یه فکری بابت این قضیه بکن چون خیلی مهمه

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چیو باید به. مادر شوهر بگی دقیقا؟؟  متوجه نشدم

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2720
2714

خودت انجام بده

روز جمعه از ظهر تا قبل از غروب

۷ تا نخ سیاهو سفید هم قد خودت ببر.۴۰ تا ایت الکرسی بهشون بخون.با هر ایت ایت الکرسی یه گره به نخ بزن. یعنی ۴۰ تا گره.و نخ کوچولو و جمع میشه تا چهل روز همراهت باشه

وسط خوندن هم حرف نزن و تمرکزت از بین نره.کلا پشت سر هم باید بخونی

نیم ساعت هم زمان نمیبره

این کجا میرم واسه چی میرم

وااا به کسی چ ربطی داره رو ندین بابا... نگو تا عادت بشه 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2706