2726
عنوان

دکتر نازایی تو تهران معرفی کنین

90 بازدید | 13 پست

خانومای یه دکتر‌ خوب‌ برای نازایی تو تهران معرفی کنین من مشهدم میخوام برم اونجا اگه کسی میشناسه و واقعا نتیجه گرفته لطفا معرفی کنه ممنون

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘

چند وقته اقدامی و نتیجه نگرفتی؟مشکلتون چیه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقته اقدامی و نتیجه نگرفتی؟مشکلتون چیه

دو نیم ساله همسرم سالمه خودم تنبلی تخمدان دارم

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
2728
انسیه شاهرخ تهرانی 

عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی؟ خودت نتیجه گرفتی ازش؟

دکتر معصومه یونسی منم بعد ۹ ماه نازایی با مصرف دوماه داروهاش باردارشدم خداروشکر

خداروشکر مطبش کجاس گلم؟

مطبش نزدیک پارک لاله اس 

تنبلی داشتی؟

تنبلی داشتی؟

اره عزیزم هم تنبلی داشتم هم سابقه زایمان زودرس داشتم تو ۲۳ هفتگی منم از شهرستان رفتم پیش این دکتر اول برای من و شوهرم چکاپ کلی و ازمایش اسپرم و عکس رنگی نوشت بعد دارو داد 

خدایاا مرسی که سالم بهم بخشیدیش🤱
اشرف معینی منو ivf کرد . اصلا کارش اینه چون تو مرکز ناباروری رویانم هست

مطبش کجاس؟چجوری‌ وقت میده

مطبش کجاس؟چجوری‌ وقت میده

ولیعصر روبروی پارک ملت.حضوری وقت میداد ۴سال پیش الان نمیدونم .زنگ بزن ۱۱۸شمارشو بگیر زنگ بزن بپرس اون وقتا خیای بد جواب تلفن میدادن حضوری باید میرفتی الانو نمیدونم

دو نیم ساله همسرم سالمه خودم تنبلی تخمدان دارم

این تاپیکهات رو ازاول تااخر بدون تا یادت بیاد چقدددر منتظر بودی ....پس نکنننننن

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد