2726
عنوان

خانومای خیاط یه لحظه لطفا

80 بازدید | 16 پست

بنظرتون میتونم آنلاین خیاطی رو یاد بگیرم از این کانالتی هزینه ای که گروه رفع اشکال دارن یانه؟

اگر اره که یه گروه خوب بهم معرفی کنسد؟

اگر نه دلیل بگیم؟

مرسی که هستین دوستام

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم به شخصه اینترنتی دوس ندارم چون تا استاد بالا سرم نباشه یاد نمیگیرم ولی اگ شما میتونی ک عیب نداره

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
من می خوام خودم از رو سایت و فیلم یاد بگیرم. البته یه چیز ایی بلدم.

در چ حد یاد داری؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

من خودم کلاس میرم خیلی خیاطی میکردم خودم تو خونه پرده و روبالش و رومیزی و ...اینا رو خودم همیشه میدوختم اما الان سه چهار جلسه رفتم فهمیدم خیلی سخته الگو کشی خودش نیاز به مربی داره و برش پارچه

من خودم به شخصه اینترنتی دوس ندارم چون تا استاد بالا سرم نباشه یاد نمیگیرم ولی اگ شما میتونی ک عیب ن ...

اره کیک و بافتنی و اینارو یاد میگیرم اینترنتی اما خیاطی رو نمیدونم چون یکم سخته

اره کیک و بافتنی و اینارو یاد میگیرم اینترنتی اما خیاطی رو نمیدونم چون یکم سخته

عزیزم من نمد دوزی چرم دوزی در حد حرفه ای و خیلی تمیز عالی رو یاد گرفتم و انجام میدم کیک و خامه کشی حرفه ای اونم هز روی فقط کانال اما خیاطی واقعا سخته 😖

2706