2726

بچه ها من ی مدت باهاشون مشکل داشتم همش کم محلی میکردن بهم منم اونقد محلشون نذاشتم تا اینکه الان رفتارشون نرمال شده و مادرشوهرم همش داره محبت میکنه.چون خونه هامون نزدیک همه سعی کردم فاصلمو باهاش رعایت کنم و هفته یکبار اونم با دعوت میرم خونش.حالا جدیدا خیلی دارن سعی میکنن منو قاطی خودشون کنن.الان زنگ زده میگه شب بیاین منم گفتم چشم گفت ظهر آش درست کردم پس ناهارم بیاین اگه دوست داشتین.بچه ها بنظرتون چ رفتاری داشته باشم خوبه?دوست ندارم زیاد تو جمعاشون باشم

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خود شرینی عزیزم 😂😂😂

یه جا نوشته بود                وقتی یکی داره  با تمام وجود نصحیتت میکنه            مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی                             خودش در گذشته شه!

تجربه ثابت کرده اویزون گریزون.. گریزون اویزون.. هر چی دورتر عزیزتر... 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

اگه میبینی درست شدن .. نمیگم خیلی قاطی شو ولی محبتشون رو جواب بده..

حالا گفته بیا .. من بودم میرفتم..

بعدم مثلا یه بار یه غذایی که دوست دارن یا یه چیزخاصی درست کرده بودم  براشون میبردم .

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
خبر ک یکی از جاریام در شرفه طلاقه.الان قدر منو بهتر میدونن

الان بیشتر تو رو مقایسه میکنن..

و از حرف مردمم میترسن که اگه با تو هم خوب نباشن همه میگن مشکل از اونهاست که با هیچ عروسشون خوب نبودن

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
تجربه ثابت کرده اویزون گریزون.. گریزون اویزون.. هر چی دورتر عزیزتر... 

بله قبول دارم.چند سری رفتم خونش خواسته شام یا ناهار نگهمون داره همش یه چیزو بهانه کردم نموندم.

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
2706