2726
عنوان

دعا کنید اخراج نشم

479 بازدید | 10 پست

الان 10 ساله کار میکنم و سابقه کار دارم حسابدارم

4 سالم هست که تو این شرکت هستم هم نزدیک خونمونه هم ساعت کاریش مناسبه الان بعلت رکود بازار و بدهی میخوان تعیدل نیرو کنن سابقه ام از همه کمتره منو در نظر دارن که بگن نیا...

قبلا برای بیکار شدن ناراحت نمیشدم چون مجرد بودم و سنمم کم بود اما الان هم متاهلم هم بچه دارم و هم سنم بالای 30 ساله دیگه کاری با این شرایط نمیتونم پیدا کنم.

میشه با دلای مهربونتون برام دعا کنید و صلوات بفرستید

الهم صل علی محمد و آل محمد 

انشالله اخراج نمیشی عزیزم

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره از روز اول بیمه دارم کلا سوابق بیمه ام 8 سال و خرده ای هست

خب پس احتمالش خیلی کمتره که شامل حال تعدیل نیرو بشی من که شدم و میفهمم که چی میگی همین که میری تو مرز سی سالگی واقعا کار پیدا کردن میشه جز آرزوها

انشاله هر چی خیر هست برات پیش بیاد 

من پارسال با 11 سال سابقه به علت تعطیلی شرکت بیکار شدم 

9 ماه بیکار بودم و یه کار خیلی خوب بهم پیشنهاد شد.... 

اصلا شرایطش با شرکت قبلی قابل مقایسه نیست 

چرا احتمالش کمه؟میگه نمیتونم حقوقتونو بدم

اخه سال پیش یکی دوستامو داشتن تعدیل میکردن سابقه بیمش بالا بود اینقدر بیمه کارفرماشو سوال جواب کرد وتحقیق فرستاد برای علت تعدل کردنش که اخر خود کارفرما پشیمون شد برشگردوند سرکار البته تو این کشور هر ثانیش یه اهنگ جدیدی میزنن

اخه سال پیش یکی دوستامو داشتن تعدیل میکردن سابقه بیمش بالا بود اینقدر بیمه کارفرماشو سوال جواب کرد و ...

آره همونو بگو یه همکار داشتم اینجا سابقه اش از منم بیشتر بود اونم دو سال قبل اخراج کردن