2733
2734
عنوان

اگه شوهر یا نامزدتون...

270 بازدید | 22 پست

جلو روی مامانش به شما برگرده،و مامانشم هرچی از دهنش درمیاد بهتون بگه و شوهرتون چیزی نگه و شما قهر کنید از خونه مادرشوهرتون پیاده برگردین خونه و کسی هم دنبالتون نیاد دوسه روزی هم سراغتونو نگیره،آیا باهمچین شوهری آشتی میکنین؟البت اگه برای آشتی پیش قدم بشه و بزارند...

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اشتی نمیکنم هیچ..طلاقم میگیرم بره 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

سر چي اخه؟خانم مقصره يا اقا؟من كاري با دعوا ندارم اگه مقصر باشم خودم ممكنه اشتي كنم مقصرم نباشم فكر نميكنم تو اين حالتي ك گفتي اشتي كنم ولي دهن مادرشوهر و سرويس ميكنم ك به خودش اجازه داده توهين كنهص

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
سر چي اخه؟خانم مقصره يا اقا؟من كاري با دعوا ندارم اگه مقصر باشم خودم ممكنه اشتي كنم مقصرم نباشم فكر ...

سر ی چیز الکی..سر نیمرو درست نکردن من برای شوهرم چون سرخ کردشو میخواست و منم گلو درد داشتم..دوسه بار گفتم خودت پاشو درست کن دیگه...درک نکرد من مریضم..بعد مادرش شروع کرد بمن توهین کنه...بعدم شوهرم شروع کرد

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...
2706