2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۶۰ . وزنم ۴۵ قبلا ۵۲ بودم که خوب بود ..

منم لاغرم  عیدم عروسی خواهرمه😭

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2728

من ارزومه لاغر شم

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
بیا فیلم مردگان متحرک بازی کنیم، منم دارم اسکلت میشم :))

من رهبر گروهتونم با ۳۹ کیلو وزن  

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  

بیا دنبه وگوشت وکپل ها من وببر...ب جانه خودم هیچی نمی‌گم فقط ببر

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
زخم یا میکروب یا ورم معده نداری؟

والا دکتر رفتم کلی .. آخر گفتن آندوسکوپی منم از ترس ول کردم .. رفتم طب سنتی .. حالت تهوع داشتم بعد از کورتاژم ..

نسبتا خوب شدم ولی نه مثله قبل .

چه عجیب

لاغری وقتی که همه ی وزنت تو اندام های زنونت جمع شده باشه خیلی خوبه چون اصلا حس نمیشه

من خودم قدم ۱۶۵ و وزنم ۴۸ عه ولی هیچکس به کم بودنش که پی نمیبره هیچی حتی میگن هیکلت خیلی خوبه

بنظرم تنها راهت باشگاه رفتنه که اندامتو بسازی

الکی چربی و غذای پرکالری به هوای چاق شدن نخور که فقط شکم میاری هیکلتو خراب میکنی

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2706