2737
2734

بچه ها ما با مادرشوهر تو ی کوچه ایم.یعنی دقیقا دیوار ب دیوارشونیم اما با ساختمون و حیاط کاملا جدا.حالا مامانم زنگ زد گفت بعد شام میخوایم برات یلدایی بیاریم منم گفتم بیاین.بعدش زنگ زدم شوهرم گفتم میوه بخر داره ازم میپرسه آقام و مامانمم هستن?واسه تعداد میوه میپرسید.منم گفتم نه.اخه چ معنی میده الان ب اونا بگم بیان?بعدشم شاید مامانم ی کادوی جزئی بیاره و من نخوام مادرشوهرم بفهمه چی اورده.چرا همچین انتظاری داره شوهرم اخه.خودش میدونه من زیاد با خانوادش قاطی نمیشم

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شنیده بودم رسمه هر دو خانواده باشن که

خب از مامانت بپرس چی میخواد بیاره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2738
بدبخت خونواده شوهرت خب بیادچی میشه مگع چه اخلاقای گندی دارین شما اه اه 

عزیزن شما اخلاقای خاص اونارو نمیدونی.ی کم بخوام وابدم انتظار دارن شب هم برم اونجا بخوابم

بهش بگو عزیزم ای حرفها از شما بعیده ،پدر و مادرن هرچی میارن دستشون درد نکنه،اسب پیشکشی رو که دندونشو ...

اون چیزی نگفت فقط پرسید پدرو مادرخودم هستن

2706