2726
عنوان

پودر چاقی

917 بازدید | 16 پست

خانما ی پودر چاقی معرفی میکنید بهم ک‌عوارض نداشته باشه؟واسه مامانم میخام.. تاپیک قبلیم کسی نیومد  

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عوارض دارن خودمم ازفردامیخوام مصرف کنم،چنسال پیش هم خوردم عوارض نداشت برام فقط نفخم شدیدترشده بود، ولی برا بعضیاعوارض داره

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2728
عوارض دارن خودمم ازفردامیخوام مصرف کنم،چنسال پیش هم خوردم عوارض نداشت برام فقط نفخم شدیدترشده بود، و ...

من مامانم خیلی ضعیفه.کم جثه س.لاغره‌‌.گفتم یکم پر بشه ولی میترسم پودر بگیرم براش

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
عوارض دارن خودمم ازفردامیخوام مصرف کنم،چنسال پیش هم خوردم عوارض نداشت برام فقط نفخم شدیدترشده بود، و ...

اسم پودری ک خوردی چی بود؟و اینکه تاثیر داشت؟

ببر متخصص تغذیه ، اگه اشتها نداره اشتها اور خوب میده براحتی وزنش بالا میره،البته باید آزمایش بده که مشکل تیرویید یا کم خونی نداشته باشه

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
اسم پودری ک خوردی چی بود؟و اینکه تاثیر داشت؟

خیلی تأثیرداشت، کلی تپل وپرخور شده بودم تا نزدیک۹ماهم برنگشتم ولی بعدش کم کم وزن کم کردم چون نمیخوردم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
 من جنسینگ یا جنسینکه .. خریدم خوردم افزایش وزن داشتم . اشتهامم زیاد شده بود . ولی من‌مرتبو سر ...

چند خریدی عزیزم؟عوارضم نداشت؟

اسمش هرکول بود،فرداقراره برام بیاره دوباره رویال داشت که گفت بدرد نمیخوره

ممنون عزیزم پس منم همینو میخرم براش

سلام من از هر جا قرص چاقی میخریدم جواب نمیگرفتم فقط پولم میریختم دور یکی از دوستان شرکت بهین دارو را به من معرفی کرد از قرص گرفتم خدایی جواب داد شرکت معروفی هست محصولاتشوا اصل و زیر نظر من ازش قرص کربو را گرفتم تو یک ماه 10 کیلو وزن گرفتم دوست قرص فورس فکتور گرفته اونم راضی نمایندگی قرصهای چاقی لاغری دارند .این ادرس سایتشون است 

https://www.behindaruuu.com

برید داخل سایت شون محصولات متنوع دارند ببینید .  به فارسی هم سرچ کنید بهین دارو میاد بالا

این شمارشون  09120304263   --  09197142162

2706