2737
2739
عنوان

خداروشکررررر

187 بازدید | 12 پست

خداروشکر که تو یه شهر دور از خونوادهامونیم وگه نه الان دعوا و گله و گله گذاری بود یلدا خونه مامانم باشیم یا مامانش😐از این جنبه تا الان نگاه نکرده بودیم! یه چیزی هم یادم اومده بگم خالی شم تو یه تاپیک دیگم گفتم خانواده شوهری که خودشون هفت هشت نفرن مگه همیشه اون حجم از ظرفارو نمیشورن بعد غذا!؟ آیا اون یک عدد بشقاب عروس خار شده میره تو چشم؟ که بیچاره سالی یبار میاد خونشون باید بشوره؟ بهای اون یه پرس غذاست آیا؟   😐😐😐😐😐بسته دیگه خسته شدیم😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

من و شوهرم خیلی عاشقانه و رمانتیک نشستیم پیش هم من گفت شوشو خوشگل و ناز من شام بریم خونه مامانت بعد شام خونه مامانم اونم دستم و بوسید گفت هر چی تو بگی پرنسس زیبای من😍

برگرفته از شوهر ها ادم میشوند😒

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و شوهرم خیلی عاشقانه و رمانتیک نشستیم پیش هم من گفت شوشو خوشگل و ناز من شام بریم خونه مامانت بعد ...

😅😅😅😅😅

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2731

دقیقا.با این تفاوت که هرسال ما شب یلدا خونه خودمون میمونیم نمیریم خونه ننش.امسال استثنا شده من اومدم خونمون نیستم فردارو اون میره خونشون

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
برگرفته از کتاب فیل ها پرواز میکنند طاووس ها قار قار میکنند😁

نه حالا جدی قراره این کار و کنیم😂

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2738

بستگی به مدیریت خودتون داره

ما نزدیکیم امشب خونه خانواده همسرم هستیم فردا شب خونه خانواده من خیلی خوشمیگذره ولی ما همیشه تونستیم مدیریت کنیم

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹

نزدیک بودنم بدنیست ک عزیزم.اتفاقا ماهم به خونه ی مادرپدرخودم هم به خونه ی مادرپدر همسرم پنج دقیقه فاصله داریم ولی مشکلیم نداریم خداروشکر.فرداشبم قراره اول بریم خونه ی پدرشوهر مادرشوهرم یکی دوساعت بعدش واسه شام بریم خونه ی خانواده ی من..به همین راحتی😄💖

💖💖💖لطفـا بـراے آرامـش دل وزنـدگیہ 💕 مــادرم💕صلـوات بفرستین💖💖💖