2726
عنوان

شب یلدا چی بپوشم🙅

1417 بازدید | 22 پست

با این شیکم گنده چی بپوشم؟ 

😢

یدونه بافت مدل پانج سیاه سفید دارم ک همیشه میپوشم, 

اه زمستونم هس نمیتونم مانتو جلو باز بپوشم 

شب مهمونی دعوتیم , اونجا همه سعی میکنن جوری تیپ بزنن ک چش همدیگه رو دربیارن , منم ک باردارم , ورمم کردم هیچی هم نمیشه بپوشم با این شیکم😞😞😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب برو یه پیرهن بلند قرمز بخر.

چرا فک میکنید چون باردار شدین حیفه پول بابت لباس بدین؟برو بخر لذتشو ببر

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بیخیال بابا سخت نگیر.. یه لباس بپوش ک راحت باشی فقط

اعتماد ب نفس داشته باش

همون شیکمت الان نصف بیشتر زیباییته😍چقد زن باردار دوس دارم😌

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

همون بارداریت هم خوشکلی خاص خودشو داره بعدها میفهمی،من عروسی رفتم ماه هشتم بود کلی ذوق میکنم میبینم،سعی کن باوجودبارداریتم ارایش وشیک پوش باشی بهترین لباسو بپوش😊

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

هرجورکه راحتی بپوش برووازبارداریت لذت ببرهی هم نگوبااین شکم بچت توشه عزیزم یکم مثل مادرابچتودوست داشته باش مهم نباشه که چاق شدی وشکم داری بروازشب لذت ببرحسابی هم به خودت وموهات برس

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
بیخیال بابا سخت نگیر.. یه لباس بپوش ک راحت باشی فقط اعتماد ب نفس داشته باش همون شیکمت الان نصف بیش ...

بیار دوباره😒😒😒😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706