2737
2734
عنوان

سلام امروز با دکتر دخترم حرف زدم

6081 بازدید | 31 پست

حالش خوبه قابل ترخیص به بخشه ولی بخشا پر هستن کسی قبولش نمیکنه😐😔

تبشم خوابید و درکل راضی بود از وضعش.. ولی بازم هنوز حرفای ناراحت کننده میزنه.. مثلا بش میگم تشنج نکرد میگه نه نکرد ولی بکنه ام تو ذاتشه دیگه تشنج(با خنده)... بعد شوهرم بش میگه گفته بودین مغزش لاغر مونده، قابل جبرانه‌؟ گفت نخیر تازه لاغرترم میشه.... ماام اهمیتی ندادیم به حرفاش... این دکتر با وجود اینکه خیلی زحمت کش و عزیزه پیش خدا و احترامش واجبه ولی میگفت دخترم دیگه هیچوقت بیدار نمیشه... من میگفتم بیدار میشه... الانم میدونم که مغزشم سالم میشه... توکل برخدا و التماس دعا❤️❤️❤️

خداروشکر که حالش بهتر شده ایشالله مغزشم رشد میکنه و هیچ مشکلی براش پیش نمیاد

توکلت به خدا باشه ایشالله چندسال دیگه میای تاپیک میزنی دخترم یه نابغس و از موفقیت ها و هوش و استعداد بی نظیرش میگی😊

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ول کن دکترا که خدا نیستن من دوقلو هامو باردار بودم تا قبل زایمانم فقط گفتن احتمالش کمه به سلامتی به پایان برسه الان هم بچه هام عین دسته گلن اونقدر باهوشن اطرافیان هم تعجب میکنن همون خدا خواست که بمونن من به اون صورت به دکترا ایمان ندارم هر چند بیشتر فامیلای نزدیکم و تو خونه خودمو داریم به اونا ام میگم ببین خدا دخترتو بهت بخشید خودش بهش سلامتی هم عطا میکنه 😘😘😘😘

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

نمیدونم.... امروز رفتم پیشش بیحال بود اصن نگامم نکرد به یه نقطه خیره بود و توجهم نداشت... اصن ینی حال نداشت.. از پرستارش پرسیدم چشه گفت تازه تحویل گرفتم نمیدونم... بعدم ک بیرونم کردن.. من موندم و هزارجور فکر و خیال😔

2738
دور سرش دو سانت کمتره از اول خوب رشد نکرد.. 

عزیزم دور سر دخترتون چنده؟ چن ماهشه؟

پشت سرش صافه؟

ببخشید ممکنه همه سوالامو جواب بدین..

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
دور سرش دو سانت کمتره از اول خوب رشد نکرد.. 

انشالا حال دختر خوشگلمون روز به روز بهتر میشه

توی عکسا که دور سر زینب کوچولو نرماله و تناسب سر و بدن کاملا درسته

خدا خیلی بزرگه اگه بخواد شفا بده براش هیچ کاری نداره توکل به خدا

ایم شر و ورا رو ول کن

من پدر مادرم پزشکن

میگن همه چیز اونس که تو کتابا خوندیم و تاحالا پیش اومده نیست

اونا میگن تو پزشکی استثناءات خیلی اتفاق میافته

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
عزیزم دور سر دخترتون چنده؟ چن ماهشه؟ پشت سرش صافه؟ ببخشید ممکنه همه سوالامو جواب بدین..

پشت سرش صافه حتی یه قسمت فرورفتس.. دور سرشو نمیدونم چنده یادم نیست الان فقط میدونم دکتر گفت باتوجه ب دور سر تولدش دو سانت کم داره الان... 15 ماهشه

2706