2733
2734
عنوان

بارداری

139 بازدید | 15 پست

سلام توروخدا بیاید کمک هفته ۱۶ هستم بچم دختره الان سه روزه زیر شکمم سمت چپ فقط درد میکنه همش گاهی شدتش کمتره گاهی انقدر شدیده که حالت تهووع میگیرم و میخوام گریه کنم دکترم هم شیاف و امپول داده که آمپولو ۱۰ روز یبار باید بزنم 

از درد شبا که خوابم نمیبره گاهی مجبورم استامینوفن ساده ۳۲۵ بخورم که بتونم بخوابم حالا بخاطر خوردن قرصا هم عذاب وجدان گرفتم که نکنه خدایی نکرده برای بچه اتفاقی بیفته از طرفی وقتی دردم شدید میشه چاره ای ندارم شیاف آرومم نمیکنه 

علت این درد چیه چیکار کنم کسی تجربه ای داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سردت نمیشه؟؟

من وقتی سردم میشه دل درد میگری

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2731

فهمیدی بمنم بگو چون دقیقا سمت چپم درد زیادی دارم حتی پاهامو بازوبسته میکنم دردمیکنه یا میخوام بلند شم بشینم دکتر هم چیزی نداد بهم حتی شیافم اثرنکرد

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

منم ۸هفتم از دیشب کمر درد دارم و یکم شکم درد. دستمال زدم کرمی پررنگ شد.درحد لک.

نمیدونم چ کنم برم سونو یعنی؟ شیاف هم میزنم تا دراز کشیدم خوبه می ایستم پایین کمرم تیر میکشه انگار

منم ۸هفتم از دیشب کمر درد دارم و یکم شکم درد. دستمال زدم کرمی پررنگ شد.درحد لک. نمیدونم چ کنم برم س ...

خستگی و پادردم دارین؟بنظرت تو هفته ششم طبیعیه خستگی و پادرد ؟

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
2738
خستگی و پادردم دارین؟بنظرت تو هفته ششم طبیعیه خستگی و پادرد ؟

اره پا درد هم وقتی از خواب بیدار میشم دارم.من کلا کمر درد رو از اول داشتم ولی یکم ترسیدم ک دیشب دستمال زدم لک روش بود.

اره پا درد هم وقتی از خواب بیدار میشم دارم.من کلا کمر درد رو از اول داشتم ولی یکم ترسیدم ک دیشب دستم ...

انشاالله چیزی نیست گرمیجات نخور و استراحت کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره پا درد هم وقتی از خواب بیدار میشم دارم.من کلا کمر درد رو از اول داشتم ولی یکم ترسیدم ک دیشب دستم ...

منکه انقد خستم نمیتونم از جام پاشم ب پاهامم سنگینه 

یکمم ترشح زرد دارم البته بدون خارشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منکه انقد خستم نمیتونم از جام پاشم ب پاهامم سنگینه  یکمم ترشح زرد دارم البته بدون خارشه

تنبلی ها😅😅😅😅 

فکر نمیکنم مشکلی باشه من ترشحاتم سفید بود یکم از دیروز کرمی پررنگ شدن.

انشالله. نه اتفاقا اومدم خونه مامانم یک هفتس همش استراحت میکنم موندم چرا یهو اینجور شدم😭

بالاخره تو بارداری پیش میاد نگران نباش انشالله بسلامتی بغل بگیریش فندق تووو استرسم نداشته باش ک خیلی بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706