2737
2734
عنوان

شیر دهی به نوزاد...کمکم کنید

54 بازدید | 9 پست

سلام دوستان

نوزاد من ی هفته داره، همش خوابیده بیدار نمیشه شیر بخوره باید به زور بیدارش کنم سینمو به سختی میگیره چند نفر باید کمک کنن تا شی  بخوره. چجوری بیدارش کنم که گریه نکنه؟

No joys on earth bring greater pleasure than a little  boy to love and treasure🥰

سلام عزیزم پاقدمش مبارک باشه .اول بررسی کن ببین زردی نداره ؟؟ بعد اینکه نوک سینتو ببر جلو دماغش بو میکشه میخوره یا اینکه زیر چونشو دس بکش میخوره 

خدایا پشت و پناهم باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظر من گشنه باشه خودش بیدار می شه و می خوره .

اگه در طول روز تا ۳ ساعت شیر نخواست اونوقت بیدارش کن.

چند وقتشه و در روز چند تا پوشک خیس داره ؟

اگه یکماهو رد کرده شبا هم اصلا برا شیر بلندش نکن .بچه هر وقت گرسنه باشه خودش بیدار می شه

به نظر من گشنه باشه خودش بیدار می شه و می خوره . اگه در طول روز تا ۳ ساعت شیر نخواست اونوقت بیدارش ...

حداقل ۴ تا پوشک کثیف میکنه، یک هفته داره

No joys on earth bring greater pleasure than a little  boy to love and treasure🥰

[QUOTE=116493902]بنظر خوبه هر ۳ ساعت شیر می خوره؟[/QUOTE

آره ولی تو اینترنت خوندم هر یک الی ۲ ساعت باید شیر بخورن

یکم نگران شدم

2738

بچه ها با هم متفاوتن 

به بچه نباید بزور شیر یا غذا داد علایم گرسنگی شو دنبال کنید و هر وقت گرسنه بود شیرش بدین قاعدتا اگه بیشتر از ۳ ساعت بود اونوقت خودتون بهش شیر بدین

تو ماه اول بچه ها ۸-۱۲ بار در روز شیر می خورن بطور متوسط