2733
2734
عنوان

واکنش های مردم به...😂😂😂

292 بازدید | 20 پست

🔴واکنش کاربران فضای مجازی به قطعی اینترنت در آستانه شب یلدا

💬گویا مانور اینترنت ملی در حال انجام هست فعلا از خانه های خود خارج نشید🖐😐

💬فک کنم وزیر جوان دوباره پاش رفته رو سیم!🚶🏻‍♂️

💬‏خب سورپرایز شب یلدای هم از راه رسید. قطعی اینترنت برای نزدیک شدن دل‌ها در بلندترین شب سال!😀

💬به اینترنت ملی خوش آمدیم؟😐

💬سریع پیام های تبریک یلدا رو بدید که داره بوی الرحمان اینترنت میاد🤦🏻‍♂️

💬دیدن امروز بلای طبیعی و غیر طبیعی نداشتیم، سریع اینترنت ها رو قطع کردن یه وقت احساس آسودگی به امت افسرده دست نده خدایی نکرده!😑

@m_meteo_sh    

@دختربارااااان    

@فاطمه23    

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جدی؟

گروه؛ابی💙وزن شروع؛۷۰💙وزن الان ۶۶/۵۰۰💙💙وزن هدف؛۶۰💙 بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 من خدا را دارم💚💛🧡❤💙💜و بی نهایت دوستش دارم💜💙❤🧡💛💚
2738

📣 به احترام شب یلدا اینترنت سراسر کشور قطع میشود.▪️به گزارش ایسنا،وزیر ارتباطات اعلام کرد طی اعتراض های مکرر خانواده ها مبنی بر نبود فرزندان در جمع خانواده و گسستگی بیش از حد، ارتباط نسل سوم کشور از ساعت 8شب ۳۰‌آذر  الی 1 بامداد ۱ دی‌ماه قطع میشود....▪️این بیانیه توسط نمایندگان مجلس تایید و ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸ قابل اجراست.+ از شهروندان عزیز تقاضا میشود که این متن را باور نکنن و بدونن که خالی بستم و از خودم در آوردم 😂

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی
تل شمام کار نمیکنه؟؟

من ندارم ولی اینجا کرمانشاه همه چی اوکیه فقط نت یه کوچولو کنده

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
واقعامیخوان قطع کنن؟

منکه چیزی نشنیدم ولی میگن اختلالات از کشور بغلیه😂حل میشه

📣 به احترام شب یلدا اینترنت سراسر کشور قطع میشود.▪️به گزارش ایسنا،وزیر ارتباطات اعلام کرد طی اعتراض ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

2706