2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من 6 هفته سقط داشتم سونو بعدش گفت بقایا داره که دکتر تو مطب واسم خارج کرد. بعد هم سونو کردم دیگه چیزی نمونده بود ولی دیواره رحم ناهموار میشه یعنی ضخامتش در جاهای مختلف متفاوت میش معمولا یه قرص جلوگیری میدن بعد دو ماه درست میشه.
هر زنی باید 2چیز داشته باشد : 1- لبخند 2- مردی که باعث آن لبخند باشد .
2456
یاسمن جان من 14 روز بعد از مصرف دارو رفتم سونو پیش دکتر شاکری بیمارستان پاستور نو گفت خیلی کم مونده و نیاز به کورتاژ نیست. پریود اولم 16 روزه بود که دو روز بعد ی دفه خونریزی زیادی داشتم که ی روز بیشتر نبود و قطع شد. تا اینکه سه روز پیش پریود شدم ولی خونریزی بقدری زیاد بود که تمام لباسام کثیف شد. داشتم از اداره برمیگشتم خونه. تو خونه دیگه خیلی بی حال شدم و آژانس گرفتم رفتم مطب دکتر. معاینه کرد گفت که باقیمونده داری و اورژانس فرستاد بیمارستان واسه کورتاژ. من به سونوی دکتر شاکری خیلی اعتماد داشتم ولی ظاهرا چون ژل استفاده نکرده بود خوب نشون نداده بود. خلاصه دکتر گفت از مرگ برگشتی. خیلی دعوام کرد.فشارم 7 بود. ی شب تو بیمارستان بودم.
یاسمن جون منم بین هفته سه و چهار سقط کردم. سونوی اولم گفت چیز زیادی نمونده و خودش دفع میشه. ولی سونوش اشتباه بود. به نظرم ی سونوی مطمئن برو که از صحتش مطمئن باشی. من به اعتماد سونو دو ماه تمام نرفتم دکتر و متاسفانه خون زیادی از دست دادم. چون تو عوارض دارو نوشته بود ممکنه بعدش خونریزی شدید داشته باشی من فکر میکردم عوارض داروه نه اینکه چیزی باقی مونده باشه. در حالی که تیکه ها 37 میلی در 25 میلیمتر بود!
دوستای خوبم من جنینم 8 هفتگی به خاطر از دست دادن ضربان سقط شد بدون آمپولو قرص یا کورتاژ....
من آخرین بار که رفتم سونو گفت 2 سی سی مونده ولی چون فقط لکه بینی ناچیز کرمی رنگ داشتم دکترم گفت چیزی نیست اصلا و تو پریود بعدی دفع میشه .از 10 خرداد تا 27 لکه بینی داشتمو تمام ولی 2 تیر بازم لکه و پریود شدم. ولی خفیف بود.الانم 2 مرداد که دارم پریود میشم ولی خفیف هنوز .راستی من تو اخرین سونو علاوه بر 2 سی سی تو هر دو تخمدانم کیست دیده شد ولی خیلی ریز.که از روز 5 پریود تیر ماهم قرص روکین خوردم تا 28 تیر و از 30 تیر تا دیشب لکه بینی و امروز کمی خونریزی دارم.نمیدونم اینا طبیعیه؟
اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه.
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
2714
امیدوارم مشکلی نداشته باشی یاسمن جون. در هر صورت همیشه دکتر خوب + سونوی خوب بهترین راه اطمینانه. راستی یکی از علائم عدم دفع کامل خونریزی زیاده. من خونریزیهای بعدیم از خونریزی روز اول سقط بیشتر بود.

دوستان یه سوال. من به تجویز پزشک سه بار شیاف گذاشتم برای سقط و برای دفع بقایا. دفعه آخر متیل آرگونوین هم مصرف کردم اما الان رفتم سونوگرافی گفت هنوز مختصری مونده چکار کنم؟ نمیخوام کورتاژ کنم میترسم.خود به خود دفع نمیشه؟

سلام بچه ها من مصرف راکوتان داشتم تا هفته ۴ بارداری که هفته پنجم متوجه بارداریم شدم و پزشکم به شدت مخالف نگه داشتن جنین بود. هفته ششم درحالیکه فقط ساک حاملگی داشتم نه جفت نه قلب نه قطب رویانی، بهم میزوپروستول ۲۰۰ تجویز کرد و من ۳تا دوز به فاصله ۴ ساعت مصرف کردم که در هر نوبت یکی واژینال و یکی زیرزبانی. در کل ۶ تا لخته خیلی بزرگ دفع کردم و الان خونریزیم خیلی کم شده. اصلا هم تب و اسهال و استفراغ نداشتم فقط دردهای شدید شکمی. پس فردا وقت سونو دارم حتما نتیجه رو براتون مینویسم که کامل دفع شده یا نه

2706