2737
2734
عنوان

کسی امپولhcg زده کمک لطفا

81 بازدید | 19 پست

سلام من امپول ازد سازی زدم دو تا فولیک ۱۷و۱۹ داشتم 

۱۱ سیکلم سونو دادم دکتر گفت عالیه دو روز بعد ازاد سازی بزن  ۳ شبه نزدیکی دارم و ۲۴ و ۳۶ ساعت بعدش نزدیکی داشتم دیشب زیر دلم درد میکرد شدید الانم خفیف شده علت چیه کسی اینطوری بوده؟نتیجه گرفتین؟کسی باردار شده؟

برای گرفتن حاجت من هم ی صلوات بفرستید😢🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام گلم خیلیا با این امپول باردارشدن من خودم دیدم تو مطب دکتر اکثرا با امپول باردارشدن منم اینماه زدم نزدیکیهامم کردم الان نه روز دارم تا پری تو تخمدونام گاهی تیر میکشه تمام استخوونام صدامیده درد میکنه کمرمم داغون البته لتروزول و کلومفینم میخوردم

توکل بخدا 

برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرسی؟

آدم اصلا فکرشو نمیکنه میبینه بی هیچ علامت خاصی بارداره.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2738
ان شاءالله که زودتر جواب بگیری عزیزم من دو ماه زدم و نشد

چند سری امپول hmgزدم فولیک فراوان داشتم دکتر گفت خطر ناکه چند قلو میشه این سری دوتا فولیک داشتم ازادسازی داده خداکنه نتیجه بده

برای گرفتن حاجت من هم ی صلوات بفرستید😢🙏
2706