2737
2739
عنوان

قبل از بارداری

252 بازدید | 16 پست

سلام من امروز روز 27 سیکلمه. 13 سیکلم دوتا با هم آمپول hcg 5000زدم امروز بی بی چک زدم منفی شد   آیا زودبوده؟ خیلی ناراحتم 7 ماه اقدام م من و همسرم مشکلی ندارم فولیکوهام روز 12 پریدی 20 هستش فقط من دوتا سقط داشتم کسی مثل من هست تو رو خدا کمکم کنید کسی تجربه داره باید بگه

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
ضخامت اندومترت چند میگن ضخامت کم‌اندومتر موجب سقط میشه

نوشته آندومتر منظم با ضخامت 7 mm

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نوشته آندومتر منظم با ضخامت 7 mm

ضخامت کمتر از ۹موجب سقط میشه

پزشکم میگفت

شما هم با دکترت مشورت کن.اگر حرف من درست دارو بهت بده تا خوب شی

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
ضخامت کمتر از ۹موجب سقط میشه پزشکم میگفت شما هم با دکترت مشورت کن.اگر حرف من درست دارو بهت بده تا ...

دکتر چیزی نگفت دو بار سنو دادم 

سقط هات مربوط به قبل از مصرف دارو بود یا بعدش عزیزم؟ 

قبل از دارو. من طبیعی با فولیکول 14 باردار شدم ولی 8 هفته ََسقط شد سه ماه بعد دوباره طبیعی بدون استفاده از دارو باردار شدم تو هفنه ی 11 کوتاژ کردم دو هفته تو شکمم مرده بود بعداز کلی آزمایش از خودمم و همسرم خدا رو شکر مشکلی نبود فقط من غلظت خون دارم و قرص آ س آ استفاده میکنم

2738

ماه قبل و این ماه دوتا باهم آمپول hcg زدم دورهام 24 و 26 روزس ولی ماه قبل 28 روز شد.حالا نمیدونم چطور محاسبه کنم؟ 

دکتر چیزی نگفت دو بار سنو دادم 

خودت ازش بپرس

من دکترم خیر سرش خیلی معروف

اما خودم یه چیزایی پیپرسم تا نتیجه میگیرم

از بس سرش شلوغ 

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
خودت ازش بپرس من دکترم خیر سرش خیلی معروف اما خودم یه چیزایی پیپرسم تا نتیجه میگیرم از بس سرش شلو ...

الان تو اینترنت سرچ کردم بسته به روزای سیکل اندازش تغییر میکنه ممنونم سری بعد میگم

عزیزم؟ شما اون ماهی که چک بی بی روز ۲۷ منفی شد ؛بعدش باردار شدی؟همون ماه باردار شدی؟

سلام عزیزم روز 29 بی بی چکم مثبت شد و الان یه پسر سه ماه م نیم دارم خدا رو صد هزار مرتبه شکر

2706