2733
2734
عنوان

کبد چرب

107449 بازدید | 99 پست
دوستان سلام به کمکتون خیلی نیاز دارم.حدود 1 سال پیش شوهرم متوجه شد مبتلا به کبد چربه و بهترین پزشک رفتیم و ویتامین سی و ای داد فقط.الان بعد 1 سال انزیمهای کبدیش نسبت به پارسال کاهش یافته ولی گاها احساس زردی تو چشماش میکنم.خیلی نگرانم.کسی اطلاعاتی در مورد این بیماری و اینکه کسی کامل درمان شده؟و چگونه؟
کمک میخوام واقعا.ناراحت و نگرانم............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پاگیستا جون فدات شم خیر سرم این بهترین پزشک تبریزه که رفتیم.تو alt ast یادته چند بوده؟این فلوس همونه که واسه کار نکردنه شکم بچه میدن؟روزانه چقدر فلوس و ترنجبین بدم بهش؟
نمیدونم برای کار نکردن شکم بچه هم میدن یا نه؟ ولی برو از عطاری فلوس و ترنجبین بخر و بجوشون و دوماه که بخوره این کبد پاک میشه و شسته میشه و عالی عالی مثل روز اول میشه خانمی...نگران نباش..درست کردن جوشانده فلوس و ترنجبین هم الان مینویسم
یک قاشق چای خوری فلوس و یک قاشق چای خوری ترنجبین هرکدام جدا جدا و در ا لیوان اب جوش میگذاری نیم ساعت دم بکشه بعد صافش میکنی و در طول روز بخوره ..ولی ببین حتما از عطاری بپرس چون من پارسال استفاده کردم و خوب شدم ...درست یادم نمونده ولی فکر کنم همین بود
عزیزم شوهر منم همین مشکلو داشته و داره . دکتر به اون هم ویتامین ای داد ولی بعدها یه دکتر جوون تر گفت الان دیگه ویتامین ای نمیدن . ضمنا نکته مهم تو درمان کبد چرب کاهش مصرف چربی و شیرینیجات و الکله . ضمنا دکتر به شوهرم تاکید داشت عدسی زیاد بخوره گفت خیلی تاثیر داره
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی
2738
در درمان کبد چرب اولین چیزی که دکترا توصیه می کنن همون رژیم غذاییه که چربی و سرخ کردنی و الکل و شکر و قند و کلا شرینی رو باید تا حدامکان کمتر مصرف کنن
دکتر برای یکی از دوستای من متفورمین تجویز کرده
من پارسال یه چکاپ کردم چون معهده درد داشتم که دیدم آنزیم های کبدی ام بالاست دکترم فوق تخصص داره گفت احتمالا اشتباه شده داشتم می مردم از ترس خدا روشکر اون موقع تست هپاتیت هم داده بودم که منفی بود
کترم برام تکرار آزمایش نوشت وقتی آزمایش دادم دیگه خبری از آنزیم های بالا نبود.
بعضی وقتها اشتباه هم می شه .
2706