2737
2734

خودم با دعا وحرف زدن با خدا وامام رضا.شما چطور؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرم می رم ....به کیسه بوکس مشت میزنم.زیر دوش نفسمو حبس میکنم در حد خفه شدن

اگر عقیده ی  مخالف شما را عصبانی می کند؛نشانه ی آن است که شما ناخودآگاه میدانید ک دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ؛ ندارید.
2728
حرم می رم ....به کیسه بوکس مشت میزنم.زیر دوش نفسمو حبس میکنم در حد خفه شدن

واقعا؟چه عالی .مشهدی هستین ؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2738
قرانو بغل میکن هرچی حرف شکایت دارم میگم گریه میکنم بعدسبک میشم

چه خوب حتما خیلی خوب بلدی با خدا حرف بزنی من که اصلا بلدنیستم

واقعا؟چه عالی .مشهدی هستین ؟

بله فکر کنم همشهری دراومدیم

اگر عقیده ی  مخالف شما را عصبانی می کند؛نشانه ی آن است که شما ناخودآگاه میدانید ک دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ؛ ندارید.
میگم یکی منو بوس کنه منو بغل کنه  دلم گرفتع بیاین بوسم کنید بیشتر بیشتر بیشتر 😂دیگه یادم میره ...

جدی؟چه با حال خوشبحالت😂

گریه میکنم اول.خوب نشدم زنگ میزنم به دوستام.بعد با خدا حرف میرنم.افاقه نکرد داد میرنم.خیلی حاد باشه با آهنگ عارف میرقصم. ولی حتما یکیش جواب میده همیشه

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....

هنزفری میزارم تو گوشم میرم بیرون قدم میزنم عاشق نگاه کردن به ویترین اسباب بازی فروشیم.تنها میرم یه پیتزا همبرگر یا بستنی یا هر چیزی که دوس دارم میخورم.صدای اهنگو انقد زیاد میکنم که صدا ماشینای تو خیابونو نشنوم.بعضی وقتا هم میشینم رو جدول کنار خیابون بیخیال ادما گریه میکنم.

2706