2737
2734

سلام مامانای مهربون.پسرم تنگی مجرای ادراری گرفته یک ساعت طول میکشه تا یکبار ادرارش تخلیه بشه تازه هنو معلوم نیس کامل تخلیه میشه یا نه.تو روخدا بگین چیکا‌ کنم؟خسته شدم هم من هم خودش خیییلیییی اذیته.از ساعت ۱۰ خابش میومد ولی چون ادرار داشت نمیتونست بخابه یکساعت طول کشید اونم تو چهار مرحله تا تخلیه شد

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سه هفته پیش بردمش دکتر که تشخیص تنگی مجرای ادراری داد گفت در حدی نیست که عملش کنیم پماد میدد شب و روز استفاده کن تا دو هفته بعد اگه خوب نشد دوباره بیار که دوباره بردمش بازم گفت فعلا نیازی ب عمل نیس همین پمادارو(هیدروکورتیزون،پماد چشمی)رو تا ۴ الی ۵ ماه ادامه بده اگه خوب نشد بیا واسه عمل

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
2738
وااااای🤦🏻 دکتر چیزی نگفته؟  ختنش کردین؟

آره بابا سه ماهه بود ک ختنش کردیم الان ۱۸ ماهشه

میگم تا ۴ یا ۵ ماه دیگه باید بچه ام همینطوری اذیت بشه؟؟اگه این پمتدا میخاست خوبش کنه ک تا الان باید جواب میداد😫

ای وااای دکتر نبردیش یعنی؟  ایشالا خوب بشه زودتر طفلی😣😢

چرا دو بار بردمش تو پست های قبلیم گفتم

میگن اب پیاز خوبه یعنی پیازو بجوشونی تواب ، بعد ابش رو بدی بخوره باعسل ، ولی ببرش دکتر، اگر تهرانی ب ...

شما خودتون تجربه ایی دارین؟؟بخدا خسته شدم الان یکماهه ک درگیرشم

2706