2733
2734

بچه ها من تازه فهميدم باردارم اول بايد برم پيش دكتر تيروييدم يا برم دكتر زنان؟نميخام دوباره كاري شه،مثلا تيروييد نميگه بايد اول ميرفتي پيش اون دكتر ك ببيني چند هفتته?ازمايش تيروييد و بتا هم دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من تو بارداریم تحت نظر بودم اول قبل بارداریم دکتر زنان منو فرستاد پیش دکتر غدد برای تیروئید و دیگه برام قرص تجویز،کرد و گفت تا باردار شدی آزمایش بگیر بیار 

شما الان جواب آزمایش تیروئیدت رو ببر دکتر غدد دوز قرص رو تجویز میکنه تا تنظیم شی  بعدم برو دکتر زنانبالاخره دکتر زنانو که باید بری در هر صورت اما اول تیرویید

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2728
مرسي عزيزم از جوابت،اره زير نظر بودم لووتيروكسين ميخورم

ببخشید عزیزم قرصایی که میخوری چه عوارضی دارن؟ مشکلی براتون ایجاد نکردن؟

❤️ارباب شدی که رو به هرکس نزنم💕.

کلا یکی قند و یکی تیروئیدت رو تحت نظر دکتر غدد باشین در طول بارداری 

بارداری خوبی داشته باشی 

دعا کن منم بزودی باردار شم منم دارم لووتیروکسین میخورم اما هنوز،اقدام نکردم 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
سلام من تو بارداریم تحت نظر بودم اول قبل بارداریم دکتر زنان منو فرستاد پیش دکتر غدد برای تیروئید و د ...

اره منم دقيقا بهم گفت تا باردار شدي بيا مرسي عزيزدلم از جواب كاملت😘😘😘😘

2738
ببخشید عزیزم قرصایی که میخوری چه عوارضی دارن؟ مشکلی براتون ایجاد نکردن؟

من قبلا ايرانيشو ميخوردم خيلي طول كشيد تا نمره تيروييدم بياد پايين پاهامم داغ ميشد شبها،بعد خارجيشو گرفتم عالي بود سريع جواب داد. عوارضم نداشتن نه ايراني نه خارجيش

مرسي عزيزدلم ان شالله تا اقدام كردي بسلامتي باردار شي 😍😍😍

قربانت ممنونم 

آره خارجیش خوبه عزیزم آلمانیه