2737
2739
عنوان

مسخرم میکنن

1228 بازدید | 43 پست

از وقتی که یادمه امکان نداشت برم بیرون بد نگاهم نکنن یا مسخرم نکنن

اونوقتا که مد بود همه لینک پیام ناشناس میذاشتن منم گذاشتم حتی اونجاهم چندتا از فامیلا اومدنو گفتن همه میگن تو خیلی زشتی(:

دوست پسرای هم کلاسیام میومدن دم مدرسه منو که میدیدن میرفتن توی گروهاشون کلی از من حرف میزدن

هی میگفتن همون دختره که یه انگشت نداره زشته ابروهاش پره بینیش بزرگه فلانه...(:

منم وقتی میفهمیدم فقط میگفتم آها(:

بینیمو عمل کردم بلکه یخورده نفس بکشم مسخرم نکنن

ولی الان بازم وقتی میرم بیرون اینو واقعا حس میکنم از تو چشماشون و طرز نگاهشون میفهمم که تو دلشون چی میگن

کشته مرده تایید از طرف مردم نیستم

فقط دلم میخواد باهام عادی رفتار کنن

بعضی وقتا میرم بیرون تو چشمای ادما نگاه نمیکنم

فقط سرمو میندازم پایین سریع از پیششون رد میشم

چکار کنم(:

ببخشید خیلی دلم گرفته طولانی شد(:

خوشبخت کسےاست که شکوه رفتارش آفریننده لبخندِ زندگےبر لب های دیگرےباشد

میتونی عکس بذاری؟

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

خوشبختی و آرامش از درون آدم شروع میشه

دهن مردم همیشه بازه گلم

مطمئنم خیلیم خوبی فقط حساس شدی

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شعور ندارن دیگه 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ی دوستی دارم مثل شما میگه حتا خونودام بهم میگن زشتی.  حتا فکر خودکشی میکنه

واقعن سخته کی میخان بفهمن ظاهرادما دست خودشون نیست انگار خودشون فرشته ان 

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️

عزیز دلم چیزی که تو قیافت اذیتت میکنه رو حل کن، با بقیه و ارایشگرا مشورت کن

بگو چه عمل و ارایشی کنم تا بهتر شم از بقیه کمک بگیر،

الان همه با عمل و ارایش خوشکلن

بعدشم تا وقتی از درون خودتو دست بالا نکیری و قبول نداشته باشی کسی تورو زیبا نمیبینع

2706