2733
2734
عنوان

ریزش موی دخترم روانیم کرده

166 بازدید | 14 پست

یازده سالشه، اصرار داره موهاش بلند بشه، کف خونه فقط موهای دراز درازه، روانی شدم بسکه مو جمع کردم ،انقدرم حساس شدم چشمم فقط به زمینه متنفرم از موی روی فرش و زمین ،تو آشپزخونه،حموم ،دستشویی اناقش همه حا موهاشه ازمایشاشم خوب بوده نه تیروییدش مشکل داره نه کمبود آهن و ویتامین، هرکار میکنم موهاشو کوتاه کنم نمیزاره ، موهاش لخته ولی زود گره گره میشه ،همش جنگ اعصاب ،کسی مثل وضعیت ما هست؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ریزش‌موی‌ارثی‌داره؟؟موهاشو بباف یکسره براش خب

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
گوجه ای ببند ولی اصلا غر نزن دعواش نکن دلش به موهاش خوشه مامان خوش اخلاقی باش همه خونه های دختر د ...

من خودم موهامو کوتاه کردم بسکه بدم میاد رو زمین و غذا مو ببینم، این وروجک ما حسابی تلافی کرده

2738
من خودم موهامو کوتاه کردم بسکه بدم میاد رو زمین و غذا مو ببینم، این وروجک ما حسابی تلافی کرده

دختره دیگه

من خودم دختر داشته باشم خودشو خفه ام بکنه نمیزارم موهاشو کوتاه کنه🤣🤣🤣

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
دختره دیگه من خودم دختر داشته باشم خودشو خفه ام بکنه نمیزارم موهاشو کوتاه کنه🤣🤣🤣

پدرش عشق موی بلنده ،دیگه چجوری شده که صدای اونم در اومده مخصوصا هر روز تمرین رقص میکنه اونم با موی باز هی این موها رو افشون میکنه میندازه اینور اونور😀

پدرش عشق موی بلنده ،دیگه چجوری شده که صدای اونم در اومده مخصوصا هر روز تمرین رقص میکنه اونم با موی ب ...

عزیزمممم چیکارش داری یه جارو بزن بعدش خب

2706