2733
2734

نمیدونم حرفام درسته یا نه

یه سایز نیوبرن هست که برای اول تولدش هست

این ممکنه به بعضیا نخوره؟درسته؟

ولی سایز صفر مگه منظورش ۰ تا ۳ ماهگی نیست؟یعنی جثه بعضی نوزاد ها اندازه لباس ۳ تا ۶ ماهه؟؟

من نینیم اردیبهشت به دنیا میاد ان شاالله فعلا یدونه سرهمی نیوبرن گرفتم

با دوتا سایز ۰ تا ۳

بیمارستانی هم که باید بگیرم

یعنی دیگه ۰ تا ۳ نگیرم؟

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺

والا بچه ابجیم تا دو سه ماه صفراش تنش میشد

1 واسش بزرگ بود

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ببین سایز صفر برای پسر من حدود سه هفته یا یک ماه فقط سایز بود البته پسرم از بدو تولد کلا درشت بود 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

اردیبهشت میره رو به گرمی سرهمی یه دونه بیشتر نگیر اونم صفر با یه دست هم راحتی زود کوچیک میشه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738

نه اصلا نگیر پسر من ۳ ونیم بدنیا اومد سایز صفر تا ۲۰ روز تنش شد دیگه کوچییکن

به قالب لباسا نیگا کن بعضی سایز صفرا تا سه ماه هم میشه براشون چون قالب بزرگ دارن 

مثلا من دوتا سرهمی صفر گرفتم یکیش تا یک ماهگیش کوچیک شد یکی هم هنوز استفاده میکنم

بچه من از سایز ۱ شروع کرد

بچه خواهر شوهرم سایز ۲

دختر من ۳۷۰۰

دختر اون ۴۲۰۰ بدنیا اومدن 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

منم پسرم پارسال اردیبهشت دنیا اومد تا ۲ ۳ ماه سایز صفر بهش میخورد . من چهار دست گرفته بودم بازم گاهی احساس میکردم کمه نمیدونم چجوری بعضیا میگن یه دست بیشتر نخر

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

یعنی اینکه پسرمن سایز صفر فقط تا ۵ روزگی اندازه اش بود

اون سایزبندی رو بریز دور

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706