2733
2734
عنوان

مریض هاى خانم دکتر سهیلا عارفى لطفا بیاین اینجا باهم باشیم 2

| مشاهده متن کامل بحث + 361129 بازدید | 8666 پست
آمپول تحریک تخمک گذاری یه،قیمتش هم دومیلیون وپنجاه هزارتومن هستش

یعنی با سینال اف و گونال فرق داره؟؟؟ اسم مارکش آلونوا است یا اسم علمی اون داروعه!؟!😅

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
من پیش دکترعارفی پانکچرکردم.وبعدجنین ر فریز کردم تابعد انتقال بدم قیمت ویزیت مطبشون۴۰هزارتومن قیمت ...

ایول چه توضیحات دقیقی.مرسی عزیزم😘

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر عارفی اصلا دکتر خوبی نیست وجدان کاری نداره معدود نتیجه میگیرن تو میری داخل مطب تو بیشتر با دستیارش صحبت میکنی تند تند سونو میکنه و خیلی هم به کارش مغروره یک نفر سومین مرتبه بود پیشش میومد داشت ivf میکرد اونهایی هم که نتیجه میگیرین یا سنشون کمه یا خواست خداست که بار اول نتیجه میگیرن 

2731

چرا هر کس از دکتر عارفی وبیمارستان بهمن تعریف میکنه رو در سایت میزارین منی که رفتم وجان من وهزینه ای که کردم و۷ماه درگیر ندانم کاری این دکتر شدم رو داخل سایت نمیذارید دریغ ازاینکه بعد از نه بعد از هیستروسکوپی بعد از یکماه که سونو بیرون انجام دادم پولیپ داشتم در صورتی که برای هیسترو۳میلیون پرداخت کردم ولی این خانم کارش رو درست انجام نداد وحتی بعد از  ivf که دچار درد در طول روز بود حتی حاضر نشد منو معاینه کنه فقطivf کردن نیست

2738
دکتر عارفی چه روزهایی مطب سعادت آباد هستن؟؟؟؟ باردار قبول میکنن

یکشنبه وسشنبه وچهارشنبه

بنظرم باردارهایی که مشکل ایمنی انعقادی داشته باشن یا قبلاسقط مکرر بودن ر قبول کنه.

اما باز بنظرم اون طور که دیدم باردارهایی که خدا ر شکرمشکلی ندارن وطبیعی باردارشدن ر قبول نمیکنه.باز تماس بگیرید بامطب،ازمنشی ها بپرسید.

ان شاالله به سلامتی فارغ شین و بچه نازتون به سلامتی بیاد درآغوشتون

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
یعنی با سینال اف و گونال فرق داره؟؟؟ اسم مارکش آلونوا است یا اسم علمی اون داروعه!؟!😅

اسم علمی داروهه ست.کارهمون گونال اینا رمیکنه،اماباکلاس تره😂😂😂😂چون گرونتره😂😂😂😂

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

خانم ها تازه ترین قیمت انتقال فریز پیش دکترعارفی،وبیمارستان بهمن ر دارین؟

دکتر برانتقال چه داروهایی میده؟

کسی تازه گیها سرم خریده ،قیمتش چنده و چقدرمیگیرن توبهمن تزریق کنن؟؟

بچه ها من رفتم پيش دكتر برام تا ماه سوم امپول هپارين همراه با اسپرين نوشته ميترسم بزنم نميدونم چرااااااا ...من طبيعي باردار شدم 

احساس ميكنم بزنم بعد سه ماهگي قطع كنم بچه ميفته😣😔

به شماها مكمل و مولتي ويتامين بارداري چي داده راستي؟ كمكم كنين توروخدا استرس گرفتم😰😰😰😰😰

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706