2733
2734
عنوان

مریض هاى خانم دکتر سهیلا عارفى لطفا بیاین اینجا باهم باشیم 2

| مشاهده متن کامل بحث + 361145 بازدید | 8666 پست
سلام؛شما نسخه آزمایشات ایمنی وانعقادی دکتر رو دارین؟ممنون میشم عکسشو برام بزارین یا اسم آزمایشات رو ...

بیا این تاپیک،از تورک آنا بپرس.لیستآزمایشت ر داره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94?page=5271

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها من تازه پيش ايشون پامكچر شدم، فقط يه ويتامين e به من داده، واسه انتقال نياز به ويتامين ه ...

کجاپانکچرکردین؟هزینه پانکچرچقدر شد؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2728
سلام بچه ها من تازه پيش ايشون پامكچر شدم، فقط يه ويتامين e به من داده، واسه انتقال نياز به ويتامين ه ...

به من که همون ر هم نداده.مستقیم رفتم بردریافت دارو پانکچر

برشما هم باآمپول الونوا شروع کردن؟چندتا تخمک داشتین؟مشکلتون چی بود؟

سلام

کسایی که پیش دکتر عارفی آی یو ای انجام دادن آیا دکتر تو مطب اینکارو انجام میده یا بیمارستان؟

مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با این کفش ها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم.......  
2738

مطب دکتر عارفی سعادت آباد خیابان کوهستان بالای داروخانه هست

شماره مطب 02122359892 

الان زنگ بزنی جواب میدن روزهای یکشنبه سه شنبه و چهارشنبه مطب هستن

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن

سلام دوستان عزیز چه ساعتایی مطب باز میشه من نوبت ندارم از دکترم نامه دارم که نظرشون رو درباره عمل فیبرومم بدن.بنظرتون بدون نوبت و با نامه میدارم دکترم ببینم؟آخه خونریزی هام خارج از حد شدید شده و چاره ای بجز عمل ندارم 

سلام دوستان...ممکنه دوستانی که پیش ایشون میکرو انجام دادن بمن بگن...ازشون یه سوال دارم...خیلی ممنون میشم از لطف بیکرانتون اگه پاسخ من رو بدیدمرسی🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🌹

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706