2737
2734
عنوان

مریض هاى خانم دکتر سهیلا عارفى لطفا بیاین اینجا باهم باشیم 2

| مشاهده متن کامل بحث + 361140 بازدید | 8666 پست

دوستان کسی می دونه ایشون تعیین جنسیت با روز تخمک گذاری هم انجام می دن یا نه؟؟؟

فقط بیمار مشکل دار و باردار می بینن یا همه رو؟؟

خدایا فقط ازت می خوام محمدصادق❤️ و محمد علیمو ❤️سالم بذاری تو بغلم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دوستان من امروز منوجه شدم زخم کوچیک دارم، بنظر شما لازمه تحت نظر دکتر عارفی باشم؟؟؟ یا دکترای دیگه هم خوبن؟؟

خدایا فقط ازت می خوام محمدصادق❤️ و محمد علیمو ❤️سالم بذاری تو بغلم🌹
سلام دوستان کسی پیش دکتر عارفی هیسترو شده؟تشخیصشون جطوره؟

من انجام دادم هفته ی پیش رحمم آرکوییت بود. البته سه سال پیش هم جای دیگه هیسترو شدم که به این مسئله توجه نکرده بودن

سلام دوستان  برای ورود به گروه بیمارای خانوم دکتر باید چه کار کنم؟؟  لطفاً راهنمایی کنید، ...

عزیزم یه گروه تگرامی هست که حدود صدتا از مریضای خانم دکتر عضوشن خواهش کردم ازشون لینک عضویت بزارن هر وقت دادن برراتون ارسال میکنم.

سلام دوستان. من تازه این تاپیک رو دیدم. میخواستم برم پیش خانم دکتر برای سزارین وقت بگیرم، ولی اینطور که مشخصه سرشون خیلی شلوغه؟ میخواستم بدونم ایشون برای سزارین هزینه جدا هم میگیرن؟ 

خدایا دوستت دارم

سلام به مريضاي دكتر عارفي .خانماي عزيز دكتر عارفي فقط از طريق ivf درمان ميكنن يا درمان روش طبيعي ام انجام ميدن چون بعضي از دكترا تا ميري ميگن بيا ivf .من يه زايمان داشتم و راديولوژي و ازمايشامم بدون مشكله ولي چون ١٤ سال جلوگيري داشتم تخمدونهام تنبل شدن .

سلام متاسفانه من با اين لينك نمي تونم وارد گروه مربضهاي خانم دكتر بشم

ميشه بازم لينك رو بزاريد فكر كنم اون لينك اشتباهه 

خيلي ممنون 🙏🙏🙏🙏

خدایا شکرت 🙏🙏🙏🙏
2706