2733
2734
مریضای خانم دکتر عارفی اینجا با هم تبادل نظر میکنن به امید مامان شدن همگی بچه ها
من رویایی دارم رویای آزادی، رویای یک رقص بی وقفه از شادی، من رویایی دارم رویای رنگارنگ، رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
سلام دوستان این تاپیک رو باز کردم تا کسانى که مریض دکتر سهیلا عارفى هستن بیان و از تجربیاتشون بگن کسانى که به سلامتى مامان شدن نام ............. سن ...... مدت انتظار ...... نوع درمان ....................... مشکل ................ مرکز درمانى ........ تعداد جوجو ....... تاریخ زایمان ....... ثمره زندگیم...٣٣ ......... یک سال........ میکرو (دفعه اول)......... مشکل در اسپرم...... بیمارستان بهمن....... یه دردونه(گل پسر)......اردیبهشت به سلامتى بدنیا آمد پالیز ........... ٢٣......... ٣سال ...........IVF(دفعه اول).......... مشکل در اسپرم......بیمارستان عرفان............. 2تا گل پسر......... تیر ماه بسلامتى بدنیا آمدن پونه..............31 ..........1.5 سال ...... IVF(دفعه اول) ......... آندومتریوز ........... بیمارستان عرفان ............. 2 تا قند عسل دخمل ...... شهریور مری............ ٣١ ......... ١ سال ........ درمان دارویى(باردارى طبیعى) ....... پولیپ که دى ماه با هیسترو برداشته شد .... بیمارستان بهمن ...... یه چراغ خونه دخمل ...... رز........... ٢٦ ............ ٤سال و ٣ ماه........... سومین ای یو ای ..........مشکل خاصی نداشتیم. در ای یو ای دوم خارج رحمی باردار شدم که منجر به عمل باز شد. زرزری .....٢٦...........١ سال ........... درمان دارویى ....... Pco و کم تحرکى اسى ........ فروردین نیلوفر ...... ٢٩ .......... ١سال ........... میکرو ......... آزواسپرمى ......... بیمارستان بهمن ........ ١دونه جوجو ....... مرداد ٩٣ سحرررر....۳۳........... ٢سال ............میکرو (دفعه دوم) ....مشکل اسپرم.......بیمارستان بهمن مامان شد یه پسر ناز فارغ شدند به سلامتی شهریور 93 مونا123 ....٢٦ ........ ٨سال ............ میکرو(دفعه دوم) ...کم تحرکی اسپرم ... بیمارستان عرفان مامان شد یه گل پسر فارغ شدند به سلامتی شهریور 93 آرایه ......سن: 31.....مدت انتظار :3سال...... نوع درمان: میکرو......مشکل :کم تحرکی اسپرم .....مرکز درمانى :بیمارستان عرفان..... تعداد نی نی: 2 ......تاریخ زایمان: اگر خدا بخواد اسفند 93 هلی....٣٣.....٤سال.......میکرو ( انتقال اول)......مشکل لوله های اینجانب......بیمارستان عرفان ..... تعداد نی نی : 1 پسر تاریخ زایمان : مامان شدند فروردین 94 گونش جون.... .... سال.......میکرو ( انتقال دوم)......مشکل ......بیمارستان عرفان ..... تعداد نی نی :2 تا نی نی تاریخ زایمان : نی نی ها رفتن پیش خدا
من رویایی دارم رویای آزادی، رویای یک رقص بی وقفه از شادی، من رویایی دارم رویای رنگارنگ، رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
متخصص نابارورى و سقط مکرر هست روزهاى ٢ و ٥شنبه صبح بیمارستان عرفان بخش ivf ٩-٢٢٣٥٨٤٣٥ و ٣-٢٢٣٥٦٩٥٠ روز شنبه ٢ تا ٤ کلینیک زنان بیمارستان بهمن ٨٢٤٩٩٦٢٣ و روز ٣ شنبه صبح از ٩ تا ١٢ بخش ivf بیمارستان بهمن ١٠-٨٨٥٧٥٩٠١ روزهاى ١ و ٣ شنبه عصر و ٤ شنبه صبح مطب ٢٢٠١٩٧٢٧ بالاتر از پارک ملت روبروى باشگاه خبرنگاران جوان ساختمان جم طبقه ٧ آدرس و شماره تلفن داروخانه هایى که داروهاى نابارورى رو دارن فوریت هاى دارویى ٨٢٤٠٦ ‎اطلاعات دارویى ٦٩٦٣٨٦٠ ‎داروخانه فرد شریعتى بنش خ یخچال ٢٢٠٠٠٤٠٢ ‎داروخانه آذرکیوان نزدیک مرکز رویان ٢٢٣١٧٠٧١ ‎داروخانه پارسین ولیعصر بالاتر از ظفر کوچه ناصرى ٨٨٢٠٨٧٦٦ ‎داروخانه بیمارستان بهمن ٨٨٥٧٥٩٠١ داروخانه قلب تهران - خ ولیعصر خ توانیر ١٥ -٨٨٨٨٠٧١٤ داروخانه دکتر کلکتى - خ شریعتى ابتداى ظفر ساختمان سبز ٢٢٢٦٢٠٣٠ داروخانه پرشین - خ افریقا( جردن) خ آرش ١٥-٨٨٦٧٣٨١٤ داروخانه قائمیه - ضلع شمالى میدان بنى هاشم ٢٢٥٢٦٢٣٠ داروخانه دکتر طالبى -میدان کتابى ٢٢٠٧٧٢٥٣-٢٢٠٧٠٥٤٦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هلى جون و مامان عرفان روزهاى ١ و ٣ شنبه عصر و ٤ شنبه صبح مطب هست ٢٢٠١٩٧٢٧. روزهاى ٢ شنبه صبح کلینیک نابارورى بیمارستان عرفان ٩-٢٢٣٥٨٤٣٥و ٣-٢٢٣٥٦٩٥٠، روزهاى ٣ شنبه صبح بیمارستان بهمن ١٠-٨٨٥٧٥٩٠١ و تو ابن سینا هم هست ولى مریض ویزیت نمیکنه فقط عمل میکنه
2728
بچه ها من این ماه با 12 روز تاخیر پری شدم ماه بعد که پری بشم میرم برای انتقال فریزی ها فقط من حول و حوش عید فطر پری میشم اون موقع دکتر هست ، پسرر مامان شما گفتی اون موقع نیستش حالا نگرانم که اون موقع من چه کنم چون نمیخوام بیشتر از این به تاخیر بیوفته
بچه ها تاپیک عمومیه و همه میتونن استفاده کنن نیازی به دعوت نیست
2738
به امید خدا دوستای باردار میان جوابتو میدن ولی منم شنیدم که نمیگیره
سلام منم زا یمانم با خانم دکتر عارفیه همه میگن کارش فوق العاده است من می رم بهمن
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور                                          زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا عرش
سلام میشه بگید بعد از قطع دارو چند روز بعدش پری میاد من دمام همچنان بالاست داره بهم فشار میاد سینه هام خیلی دردناکه کمرم داره دو شقه میشه چه کنم پری بیادددددددد
تـــو
این روزهــا
برایـم حکم باران را داری..
درست وســط کـویـر،
همون قدر زندگی بخش
همون قدر مــحــال! خدایا سابقمو از این بیشتر نکن: ی پوچ و ی خارج رحمی و 3تا ای یو ای منفی و 1 میکرو منفی
جیگر جون معمولا 3-4 روز بعدش پری میاد بهش فکر نکن راستی بی بی نذاشتی ؟
2بار ازمایش دادم منفی بود امروز روز 4 که دارو مصرف نمیکنم
تـــو
این روزهــا
برایـم حکم باران را داری..
درست وســط کـویـر،
همون قدر زندگی بخش
همون قدر مــحــال! خدایا سابقمو از این بیشتر نکن: ی پوچ و ی خارج رحمی و 3تا ای یو ای منفی و 1 میکرو منفی
2706