2733
2739
پس انجیرو حتما امتحان میکنم مزشم دوسدارم. اگ بهترنشد قرصو تهیه میکنم. مرسی گللل😘😘😘😘

قرصو حتما بخر واجبه ولی انجیر واسه ابن بخور تا وقتی قرصشو پیدا کنی حد اقل یبوستت خوب بشه که جفتت بالا بره.حالت تهوع خیلی نابود کننده هس🤕🤕🤕

ایشاالله خوب بشی عزیزم هم یبوستت هم تهوعت هم جفت بره بالا

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
قرصو حتما بخر واجبه ولی انجیر واسه ابن بخور تا وقتی قرصشو پیدا کنی حد اقل یبوستت خوب بشه که جفتت بال ...

چشم حتما🌺ممنون فداتشم انشالله😘😘

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام دوستان شما قرص کلسیم هم دکتر واستون نوشته ؟؟ 

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 
منم همینجوری هستم درد دارم و جفتمم پایینه البته دردم وقتی خیلی فعالیت کنم یا زیاد بشینم ایجاد میشه

آرامیس جان جفتت رفت بالا؟به منم تو انومالی گفت جفت سرراهی شده

خدایا ممنون از محبت و نگاه همیشیگیت ... دخترای گلم رو مث همیشه به خودت میسپارمممم ای مهربان تر از مادر به اونا
2738
سلام دوستان شما قرص کلسیم هم دکتر واستون نوشته ؟؟ 

برای من کلیسم پریناتال و اهن نوشته و ویتامین د

خدایا ممنون از محبت و نگاه همیشیگیت ... دخترای گلم رو مث همیشه به خودت میسپارمممم ای مهربان تر از مادر به اونا

بچه ها شماها جفتتون سرراهی نبوده تو انومالی؟به من گفت سرراهی هست ... بهم یه ماه استعلاجی داد گفت میره بالا ...دعا کنید بره بالا

ببخشید مامانا، بعد از سونو انومالی چه سونو دیگه ای تو هفته های بعدش باید بریم؟

به من گفت ۲۸ هفته باید بری انشاله ...

سلام بچع ها شما ازمایش گلوکزو میخواین بدین؟وای تو ازمایشگاه اون ماده رو بخوری تمیز باشه ظرفش دست طرف من اصلن نمیتونم برم بااین وضع بیماری  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

سلام خانوما من از اول بارداریم ویار نداشتم.. هر ماه دو کیلو اضافه میکنم..قرص پریناتال دکتر داده بود هرروز خودم دوروز درمیون میخورم چون شنیدم چاق میکنه

برنج و سیب زمینی و نون گفت کم بخورم ولی دل ضعفه میگیرم.. یه روز درمیون باید برنج بخورم.. نون خیلی کم میخورم سیب زمینی هم همینطور شیرینی که اصلا چون علاقه ندارم.. صبحانه چون دیر پامیشم نمیخورم به جاش سیب و  مغزیجاتی چیزی

در کل پرخوری نمیکنم نمیدونم چرا وزنم میره بالا

جفتمم پایینه بچم بریچه

سلام بچع ها شما ازمایش گلوکزو میخواین بدین؟وای تو ازمایشگاه اون ماده رو بخوری تمیز باشه ظرفش دست طرف ...

من که میدونم مشکلی ندارم الکی چرا برم؟ واسه دوتای قبلی هم مشکلی نداشتم هم فشارم هم قندم همیشه پایین بود ؛ 

الان نرم گیر میدن؟ یا...؟ 

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
2706