2733
2734
شاید نی نی ات بینی اش کوچولو و قشنگه. بد به دلت راه نده. منم دوشنبه برم ببینم چی میگه 

ممنون عزیز دلم من حرص الکی خوردم مخصوصا این چند روز 😄😄😄  خدارو شکر جواب امینو سنتزم عالی بود 

انشاله نینیت سالمه عزیزم .. اصلا استرس نداشته باش 😍😍😍

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میشه برام دعا کنید فردا پانکچر میشم

دعا کنید جنینای خوبی برام تشکیل بشه

اگ براتون مقدوره یه صلوات مهمونم کنید

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
میشه برام دعا کنید فردا پانکچر میشم دعا کنید جنینای خوبی برام تشکیل بشه اگ براتون مقدوره یه صلوات ...

اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل الفرجهم 🙏🙏🙏

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑

سلام منم تقریبا 16هفتمه مرداد میشه فک کنم

بیست سالمه بچه دوممه

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2738

مامانای خوشکل عزیز.... 

میشه واسه منم دعا کنید بیام تو جمعتون ♥️

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

سلام دوستان♥️😘

من ۱۷هفتمه

بچه اولم هست

تاریخ زایمانمم ۱۳مرداد هست♥️

۲۳سالمه

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
سلام منم حس نمیکنم۱۵و ۴روزم جنسیتم حتی دیروزم دکتر گف معلوم نیس

سلام.چرا گفت معلوم نیست؟علتش چی بود؟

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
2706