2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خودت سه چها روز ثبت ناممممم کردی و فسخ کردی باید صبر می کردی۰ ۳(الی۴۵روز که بهت تحویل بدن ،تقصیر ...

شما صبر کن و بگیر من جواب اونی رو دادم که ۷۰ میلیون پول رو میخواست ببره برای ثبت نام من اگه پولمو گرفتم اونایی رو که ۴ ماه وایسادن و ماشین نگرفتن رو باهاشون حرف زدم انشالله که شما بگیری اون اقای اصفهانی و چند نفری که فسخ کردن شماره اون اقا تو نی نی سایت هست خودت زنگ بزن .من حوصله الافی رو نداشتم .الانم بیرون ماشینمو تهیه کردم .

اگه قبلا تحویل نمی دادن به مردم ،شکایت می کردن از این شرکته،از همون روز جمع میکردن شرکتو،دولت پدر تک ...

شما از سمت خود. شرکتی؟؟من حد اقل ۱۵تا لیزینگ این مدلی زنگ زدم همه تاریخ تحویل دارن اینا اگه تاریخ تحویل بزنن قرارداد. ارزش داره،بعد طرف میلیارد. میلیارد. میدزده اینو بگیرن؟؟اینم به یه جایی بنده دستش،شما هم کاربریتون جدیده هم تعداد. پست از خود شرکتی،امیدوارم این تاپیک توی اکسپلور بالا بمونه سرچ میشه ببینن همه

2720
شما از سمت خود. شرکتی؟؟من حد اقل ۱۵تا لیزینگ این مدلی زنگ زدم همه تاریخ تحویل دارن اینا اگه تاریخ تح ...

منم مثل شماها تازه ثبت نامم کردم،کیر میکنم تو مرد و زنده شون اگه تحویل ندن،من خونمون ددور دفتر ه یعنی اگه انگلمون بدن من برادرم سپاهی یعنی اگه خطایی ببینم ازشون پدرپدرشونو در میارممممم به ناموسممم

2714

اینقد بدبین نباشیم بنده خداها هروقت که تماس گرفتیم جواب دادن و منطقی صحبت کردن بایدقبول کنیم شرایط بازار ماهم‌ خرابه واونام‌ به زحمت تهیه میکنن.من خودم ۱۳بهمن ثبت‌نام کردم وخواستم مبلغ بیشتر بریزم که همون ۳۰تومن روازم گرفتن اگه کلاه برداربودن که خب بیشترش رومیگرفتن 

بهنام خان اگه شبانه جمع کنن وبرن تا بگردیم دنبالشون کلی زمان از دست میدیم که

کجا برن?حالا مگه اتفاقی افتاده?خوده شما که میگفتید یکسالونیم تو اون ساختمونن,حتی وکیل فرستادید که تحقیق کنن,

مگه چیزی شده حالا?

اینقد بدبین نباشیم بنده خداها هروقت که تماس گرفتیم جواب دادن و منطقی صحبت کردن بایدقبول کنیم شرایط ب ...

راست میگه,اینم حرف حسابیه,

اگه کلاهبردار بودن میگفتن باشه بیشتر بده تا وسط ماه بعدی تحویل میدیم.

شما از سمت خود. شرکتی؟؟من حد اقل ۱۵تا لیزینگ این مدلی زنگ زدم همه تاریخ تحویل دارن اینا اگه تاریخ تح ...

بعدش مروارید بانو,شرکتای لیزینگ یا نمایندگی فرق دارن با اینا,اینا دفتره فروشن نه نمایندگی,نمایندگی اولا زیادتر میگیره پول پیشو,دوما اقساطش فرق داره,چندماه به چندماهه,اونم بازم مبلغلش بیشتره,بیشترشونم زودتر تحویل میدن,مثلا ۵روزه,یا ۱۵روزه.نمایندگی یا شرکتای لیزینگ ۵۰درصده مبلغ ماشیند میگیرن,

من خودم کلی تحقیق کردم کلی زنگ زدم جاهای دیگه,هیچکدوم تاریخ بهت نمیدن...البته مثل اینا باشن,یعنی دفتر فروش

2706