2737
2734
ممنون از جوابتون. ما هم احتمالا توی همین هفه میریم پیششون واسه قراداد. شما تحویل ماشینتون چه تاریخی ...

نمیدونم قراره ی نفر باهامون تماس بگیره که کار ها رو انجام بده یک بار زنگ زد تو همین ماه بهمن اگه بدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از جوابتون. ما هم احتمالا توی همین هفه میریم پیششون واسه قراداد. شما تحویل ماشینتون چه تاریخی ...

ساینا اتومات تولیدش متوقف شده اما نمیدونم تو بازار هست یا نه شما اطلاعی ندارید؟ 

ینی هیشکی تجربه ای نداره

منم ۲۹ دی ساینا دنده ای نوشتم.اونی که تو سرسبزه,روبرو مترو,یکی از اشناها قبلا نوشته بوده میگه یکسالو نیمه اونجان,البته اون ماشینشو نگرفته,گفت چون دیر میدادن پشیمون شده پولشو پس دادن,ولی شرکتش ثبت شدس,توکل بخدا

2728
منم ۲۹ دی ساینا دنده ای نوشتم.اونی که تو سرسبزه,روبرو مترو,یکی از اشناها قبلا نوشته بوده میگه یکسالو ...

ینی به خاطر 30 روز بودنش نخواسته؟یا 30 روز رد کرده بوده؟ 

2738

سلام منم رفتم پول ریختم به حسابشون ظاهراً همه چیزشون قانونیه و لینک داده شده تو آدرسشون هم معتبره تازه هم به روز رسانی شده.حاضرشدن شماره مشتریهایی که ازشون خرید داشتند را کانکت کنن توکل به خدا

من تحویل ماشینم ۳۰ روزس یعنی تا اخره بهمن,گفتن دوهفته بعد زنگ بزن پیگیری کن ماشینتو

سلام

بهنام جان انشالله خبری شد به ما هم بگو. من تبلیغات این شرکت رو برای ماشین جک دیدم. به خاطر تفاوت قیمت فاحشی که داره شک دارم. قیمت تموم شدش با شرکت های دیگه با خدمات مشابه نزدیک به 30% ارزونتره !!!!

آقا ظاهراً همه چیز این شرکت قانونیه ،من دل رو زدم به دریا ودیدم کارش قانونیه پیش پرداختش رو دادم

آرماندو جان شما هم خبر خاصی شد بگو. من این هفته میخوام ماشینمو بفروشم واسه پول پیش ماشین جدید

سلام بهنام جان انشالله خبری شد به ما هم بگو. من تبلیغات این شرکت رو برای ماشین جک دیدم. به خاطر تفا ...

من جایی دیگه دیدم با 18 تومن پیش وتحویل فوری ساینا میداد اما 105 ملیون میشد خب معلومه کسی نمیگیره سود بعضی ها بیشتره

2706