2737
2734
عنوان

مامانایی ک بچه زیر 2سال دارید...

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 51 پست
دختردومم  تازه دنیا اومده  تازگیادیگ از یه سال  سرسفره خانواده میشینن  تو کارت و ...

خب غذاهای خودمونو همشو دوس نداره. با میل نمیخوره. کلا کم غذاست میگم لا اقل چیزی باشه ک بخوره

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘

پسر منم ۱۶ ماهشه صبحانه نون و پنیر و گردو و کره و خامه هر روز بهش همینو میدم.

ناهار هم خورشت یا گوشت یا بلدرچین با برنج.

عصرانه تخم مرغ یا حریره یا سرلاک یا نون و پنیر.

شام هم سوپ یا عدسی و هر چی که خودمون بخوریم

مانده ام در کوچه های بی کسی،سنگ قبرم رو نمیسازد کسی،سوخته ام خاکسترم را باد برد،بهترین یارم مرا از یاد برد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه همش دارم سوپ درست میکنم براش با مواد مغذی گاهی ام برنج کته و کوشت و اینا. صبحانه ام نیمرو بیشتر ...

خوب مواد غذایی همینه دیگه . تو کل دنیا. حالا یه جا ماهی بیشتر. یه جا گوشت بیشتر. یه جا خرما بیشتر.

میشه صبح فرنی داد. یه لیوان شیر داد. یا تخم بلدرچین ..... ولی خیلی فرقی نداره. 

توی سوپ هویچ و جو ..... ریخته میشه. می تونی کمی لبو رنده شده بریزی.

خب غذاهای خودمونو همشو دوس نداره. با میل نمیخوره. کلا کم غذاست میگم لا اقل چیزی باشه ک بخوره

من به دختراولم اینارومیدم   پوره سیب زمینی  املت   سوپ مرغ کباب مرغ وگوشت   ماهیچه   میپزم نمک  وابلیمو

2728

مثلا من شنبه ها کتلت درست میکنم هویجم میزارم میپزه با رب تفت میدم با برنج میخوریم

یکشنبه ها کلا کوکو انواعش یا سیب زمینی یا سبزی یا کوکوی عدس یا کوکوی قاررچ

دوشنبه ها مرغ داریم 

سه شنبه ها‌حتما گوشت میزارم میپزه با برنج یا نون تیلیت میکنم براش

چهارشنبه ها از انواع خورشت یکیشو

پنج شنبه ها الویه یا سیب زمینی ابپز و تخم مرغ

جمعه ها ابگوشت

البته ما دو روز در هفته نیستیم خونه مامانم یا مادرشوهرم 

ولی برنامه ایناست

منم واسه دسرش یافرنی میدم یا کاستر یاژله واسه شامو نهارشم برنجو هویجو سیبزمینیو گوشتوقاطی میکنم میپزم میدم بهش صباهم که کلا دیربیدارمیشه تایمه 1و2 همووقت دیگه نهارشو میدم

بعضی وقتا تخمومرغم قاطی یه غذابهش میدم چون جدا نمیخوره کلاباغذاهای خودمون مشکل داره کم میخوره جدا میپزم بهش میدم درکللللللللللللللللل بدجوووووووووور بدغذاس دقم داده 

ینی تااین بچه بفهمه بادستای خودش غذاشو بخوره من پیررررررر شدم به خدا 

درکل ازهمون اولش مقصر خودم بودم عادتش ندادم همه چی بخوره الانم دارم زجرشومیکشم

2738
راستی خانوما بچه من 17ماهشه ولی نمیتونه چیزای درشتو زیادبخوره تف میکنه مثلا سیبو خیارو یکم میجوه بعد ...

پسر منم ۱۶ماهشه این کارو میکنه تو باید خوشحالم باشی چون احساس خطر میکنهدک تو گلوش بمونه میریزه بیرون البته پسر من فقط۷تا دندون درآورده برا همونه درشت ک میمونه میریزه بیرون

عشق اول اونی نیس که اول از همه اومده....اونیکه از وقتی که اومده دیگه هیچی نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره😍😍😇😇
چه خوب من اصلا حوصله آشپزیو زیاد ندارم

من خب بچه دارم باید بخش برسم 

و خب همسر هم غذا میخاد

تازه میان وعده ها براش حلوا درست میکنم

شیرموز

ابمیوه با دستم میگیرم 

خلاصه میان وعده ها ممکنه باز برم پای گاز 

پسر منم ۱۶ماهشه این کارو میکنه تو باید خوشحالم باشی چون احساس خطر میکنهدک تو گلوش بمونه میریزه بیرون ...

خداروشکرتاحالا چیزی نپریده گلوش خودش زودی تف میکنه ازین لحاظ باهوشه ولی چه فایده جذب بدنش نمیشه یه ذره ویتامینم نمیگیره

2706