1480
1605
عنوان

مامانایی ک بچه زیر 2سال دارید...

326 بازدید | 51 پست

واسه نی نی هاتون چه غذاهایی درست میکنید؟❤

صبحانه ناهار شام چی میدید بهشون؟

غذاهام تکراری  شده

تنوع لازم دارم😘😘

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘

هرچی خودمون میخوریم

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

سلام. خیلی سخت نگیر. دیگه کلا زندگی تکراریه دیگه. نهایت توی تزئین و اینها بخوای تنوع بدی

پایه غذا که برنج و آرد برنج و گوشت و ماهیچه و سیب زمین و ماکارونی و حبوباته. دیگه تا آخر عمر همینه.

1522
1620

هرچی خودمون می خوریم + فرنی و حریره بادوم و...

یه تاپيکي هم هست مال چندسال پیش خیلی خوبه غذاهای متنوع میگه برا بچه ها الان لینک شو ميذارم

قلب خويش را از مِهر مردم و دوستي و لطف آنان سرشار كن. مبادا هرگز كه درندة خون آشام باشي كه خوردن مردم را غنيمت بشماري، چرا كه مردم دو گروه اند: يا برادران ديني تو بوده يا در آفرينش همانند تو هستند.
سلام. خیلی سخت نگیر. دیگه کلا زندگی تکراریه دیگه. نهایت توی تزئین و اینها بخوای تنوع بدی پایه غذا ک ...

آخه همش دارم سوپ درست میکنم براش با مواد مغذی گاهی ام برنج کته و کوشت و اینا. صبحانه ام نیمرو بیشتر وقتا

اینم لینکش

قلب خويش را از مِهر مردم و دوستي و لطف آنان سرشار كن. مبادا هرگز كه درندة خون آشام باشي كه خوردن مردم را غنيمت بشماري، چرا كه مردم دو گروه اند: يا برادران ديني تو بوده يا در آفرينش همانند تو هستند.
1641
دختردومم  تازه دنیا اومده  تازگیادیگ از یه سال  سرسفره خانواده میشینن  تو کارت و ...

خب غذاهای خودمونو همشو دوس نداره. با میل نمیخوره. کلا کم غذاست میگم لا اقل چیزی باشه ک بخوره

پسر منم ۱۶ ماهشه صبحانه نون و پنیر و گردو و کره و خامه هر روز بهش همینو میدم.

ناهار هم خورشت یا گوشت یا بلدرچین با برنج.

عصرانه تخم مرغ یا حریره یا سرلاک یا نون و پنیر.

شام هم سوپ یا عدسی و هر چی که خودمون بخوریم

مانده ام در کوچه های بی کسی،سنگ قبرم رو نمیسازد کسی،سوخته ام خاکسترم را باد برد،بهترین یارم مرا از یاد برد
آخه همش دارم سوپ درست میکنم براش با مواد مغذی گاهی ام برنج کته و کوشت و اینا. صبحانه ام نیمرو بیشتر ...

خوب مواد غذایی همینه دیگه . تو کل دنیا. حالا یه جا ماهی بیشتر. یه جا گوشت بیشتر. یه جا خرما بیشتر.

میشه صبح فرنی داد. یه لیوان شیر داد. یا تخم بلدرچین ..... ولی خیلی فرقی نداره. 

توی سوپ هویچ و جو ..... ریخته میشه. می تونی کمی لبو رنده شده بریزی.

خب غذاهای خودمونو همشو دوس نداره. با میل نمیخوره. کلا کم غذاست میگم لا اقل چیزی باشه ک بخوره

من به دختراولم اینارومیدم   پوره سیب زمینی  املت   سوپ مرغ کباب مرغ وگوشت   ماهیچه   میپزم نمک  وابلیمو

1615