2726
عنوان

زایمان خاص مادر با هپاتیت ب

2932 بازدید | 24 پست

سلام دوستای عزیزم

یکی از دوستان من در حین بارداری فهمیده که مبتلا به هپاتیت ب بود😕

آزمایش دادن فهمیدن که نوع هپاتیتشون خاموش هست یعنی بیماری فعال ندارن و فقط ناقل ویروس هستن

حالا دکترشون با من و من گفتن که تو زایمانشون مشارکت نمیکنن

پیش چندتا ماما رفتن اونا هم گفتن کمکی از دستشون برنمیاد

حتی من براشون دکتر معرفی کردم که با بهونه ایشون رو از سرش وا کرده

مگه میشه؟

یعنی تو تهران به این بزرگی ماما یا متخصصی نیست که بیمار با شرایط خاص بپذیره؟

کسی رو میشناسید؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه حتی کادر پزشکی رو هم تهدید نمیکنه

حتی نوزاد هم واکسن میگیره و مبتلا نمیشه

جالبش اینه دوستم خودش کادر درمانه و با سوزن آلوده مبتلا شده

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

وا نکن بدبخت وبا داره که زایمان نمیکننش 😑😔

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

دکتر با وجدانی رو میشناسید که سابقه بیمار خاص داشته باشه؟

مشکلی نیست که فقط بایدبعدزایمان به بچه واکسن بزنن

بعدم بایداطلاع داشته باشن حین زایمان که براکسی مشکلی پیش نیادفقط یک مشکلی هست واشتباهه همه میگن هپاتیت داره وطرزبرخوردشون محتاطانه س شایدناراحت بشه 

نه حتی کادر پزشکی رو هم تهدید نمیکنه حتی نوزاد هم واکسن میگیره و مبتلا نمیشه جالبش اینه دوستم خودش ...

دوستت مگه واکسن نزده مگه هرسال تیترنمیده که ببینه ایمنه یانه

چقدر برای اون پزشکهای مثلا متخصص متاسفم ...

خوبه نوع بیماریشون فعال نبوده... هر چند همین خاموش بودن میتونه سالها روند درمان رو کند کنه ... اما درمان میشن. ناقل ویروس هستن اما نه تو هر شرایطی😓 اینو دیگه اون پزشک باید بهتر از ما بفهمه... طبیعی هستن یا سزارین؟ دکتر انسان سراغ ندارم ...حتی پزشک خودمم مورد داره ... نه اخلاق داره... نه شعور که ۵ تا ۵تا مریض رو باهم ویزیت میکنه...اونقدر هم پول میگیره

نه حریم داری نه میفهمی تهش چی گفت ...

خدا هست.

سزارین

بله من حتی دکتر خودمو معرفی کردم قبولشون نکردن

واقعا موندم چرا پزشکای ما اینقدر بی عرضه تشریف دارن 

خداروشکر واسه جنین هیچ تهدیدی نداره  واسه پرسنل اتاق عمل هم در صورت احتیاط هیچ مشکلی نداره ... ...

یه دنیا ممنونم

بنده خدا خیلی مستاصل شده کارش شده گریه دعاتون میکنه دعای مادرباردار دلشکسته پیش خدا ارزش داره

2706