2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بچه ها میگن اومده گفته چون از عکسا اسکرین گرفتن ناراحت شده کاربریشو لغو کرده گفته برام تاپیک نزنین اسم کاربری جدیدشم deniz داشت

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
واقعا؟

منم اینطور شنیدم حتی الانم تو سایت دارن عکس میذارن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3394075/دزده-بی-شرفو-گرفتن-خدایا-مرسییییی

تو این تاپیک ده صفحه اخر همه داستان زندگیش هست برید بخونید

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
من وسط داستانش بودم تاپیک بسته شد خیلی ناراحت شدم کاش یکم واسه وقت مخاطب ارزش قائل بودن

لینکش گذاشتم بخون

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
2706