2737
2734
عنوان

شوهرا تو بارداری زنشون چرا انقدر درکشون میاد پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 118 پست

عزیزم این چیزا رو سخت نگیر واسه خودت،شوهر من ماه صفر یه ماه من و ۲تا دخترامو گذاشت رفت کربلا با اینکه سومی رو هم حامله بودم!!!!اصلا هرکی فهمید من حامله ام و شوهرم منو بچه ها رو گذاشته رفته شاخ درآورد ولی کاریش نمیشه کرد.

بیخیالی طی کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای دختر تا بوده همین بوده.از،مردها توقع درک نداشته باش...عوصش خودت با خودت شاد باش.غصه بخوری که چی و ...

نمیتونم اصلا

روزی هم میره که من نتونم باهاش برم پنج شنبه ها کلاس دارم

میشه واسه سلامتی و عاقبت بخیری پسرام صلوات بفرستید😍😍
2731
من که هروقت باردار میشم شوهرم خیلی مهربون میشه ولی حیف که زود تموم میشه و هنوز بعد از 4بار نتیجه نگ ...

انشالله دامنت سبز بشه

اینم مهربون میشه ولی وقتی بابلش میگه بیا نمیتونه مقاومت کنه

انشالله دامنت سبز بشه اینم مهربون میشه ولی وقتی بابلش میگه بیا نمیتونه مقاومت کنه

باباش واسه چی میگه بیا؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
براکار خاصی میره شهرستان،؟؟ببخشید نمیخوام ناراحتت کنم ولی من ب شوهرت شک کردم هر هفته؟؟ شهرست ...

یعنی چی زنش؟🤐🤐

تقریبا هر هفته

تو کارخونه همدان کار داره به بهانه اونجا ولی بیشتر میره خونه باباش

2738
درک ندارن ولشون کن بگو بعدها واسه بچم تعریف میکنم منو تو بارداری ول میکردی میرفتی شاید دیگه نرفت

گفتم میگه من واسه تفریح نمیرم که واسه یه لقمه نون میرم

تازه حق به جانب هم میشه و ازم ایرادمیگیره

2706