1874
1924

سلام ما تهران زندگی میکنیم خانواده هامون شهرستانن 

تقریبا هر هقته داره منو تنها میذاره به بهانه های بیخود میره شهرستان

به دروغ هم میگه به خاطر کار دارم میرم

هربارم دعوا ولی باز کار خودشو می کنه...

میشه واسه سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید😍😍

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922
1911

هربتر باباجونش زنگ میزنه بهش میگه بیا اینم سریع یه بهانه جور میکنه میره 

اصلا درک ندارن اینا خیلی دلم گرفته 

ساعت ۵ هم پاشد رفت بدون خداحافظی

1826

براکار خاصی میره شهرستان،؟؟ببخشید نمیخوام ناراحتت کنم ولی من ب شوهرت شک کردم

هر هفته؟؟

شهرستان؟؟؟

زنش...

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها برا خواسته دلم ی صلوات می فرستین؟😔😘از ته دل آرزو می کنم مادر شوهرم اینا موقع زایمانم نیاد شهرمون  حداقل تازمانی که خانواده من پیشم هستند❤🤲🏻❤دوست ندارم تو بهترین روزای زندگیم به خودم و خانواده ام با وجود اون پلید بد بگذره... پ.ن:من حتی تاپیک راجع به اونا یا زندگی خصوصیم نزدم تابحال.اما این آرزوی قلبیمه.نوشتم ک برام آمین بگید

عزیزم این چیزا رو سخت نگیر واسه خودت،شوهر من ماه صفر یه ماه من و ۲تا دخترامو گذاشت رفت کربلا با اینکه سومی رو هم حامله بودم!!!!اصلا هرکی فهمید من حامله ام و شوهرم منو بچه ها رو گذاشته رفته شاخ درآورد ولی کاریش نمیشه کرد.

بیخیالی طی کن

ای دختر تا بوده همین بوده.از،مردها توقع درک نداشته باش...عوصش خودت با خودت شاد باش.غصه بخوری که چی و ...

نمیتونم اصلا

روزی هم میره که من نتونم باهاش برم پنج شنبه ها کلاس دارم

سلام بچه ها

سلام

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها برا خواسته دلم ی صلوات می فرستین؟😔😘از ته دل آرزو می کنم مادر شوهرم اینا موقع زایمانم نیاد شهرمون  حداقل تازمانی که خانواده من پیشم هستند❤🤲🏻❤دوست ندارم تو بهترین روزای زندگیم به خودم و خانواده ام با وجود اون پلید بد بگذره... پ.ن:من حتی تاپیک راجع به اونا یا زندگی خصوصیم نزدم تابحال.اما این آرزوی قلبیمه.نوشتم ک برام آمین بگید