2726

اخه وقتی میشینم قشنگ شکمم تا میخوره ولی وقتی می ایستم  خیلی مشخص نیست الان ۱هفتس تو رژیمم کمی شکمم کوچیک شده ولی دوست دارم قشنگ فلت بشه 

اگر جایی را که ایستاده اید نمی پسندید عوضش کنید؛شما درخت نیستید.

اگه فقط شکم داری رژیم نگیر چون بقیه بدنت آب میشه شکم جان سرجاش میمونه

فقط ورزش کن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تا میخوره😐 من وقتی میشینم شکمم خودش میاد بیرون یه احوال پرسی هم میکنه😕

من به هر کی میگم میگه خوبی اما خودم حساسم دوست دارم هیچی شکم نداشته باشم 

اگر جایی را که ایستاده اید نمی پسندید عوضش کنید؛شما درخت نیستید.
گن ببند . من بعد زایمانم تا چهل روز گن ساعت شنی بستم شکمم از قبل بارداریمم کوچیکتر شد.قشنگ فیت فیت ...

شب ها هم میبستین؟
من هر موقع میبندم پام دردمیگیره😔

الانم فک کنم دیر شده دیگه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

من کلا پرم  صاف که وایمیستم شکمم تخته دیروز خیلی احساس خوش هیکلی کردم تو باشگاه نیم تنه پوشیدم حرکتای نشستنی رو که میزدم شکمم طبقه طبقه میشد خیلی خجالت کشیدم با خودم گفتم الان بقیه میگن انگار مجبوره با این شکم نیم تنه بپوشه اونجا بود که فهمیدم باید لاغر کنم

2706