2733
2734

سلام‌دوستان خوبین؟ممنون میشم نظرتونو بگین:

راجب زنی به نام آذر با خانواده ای سنتی عاشق‌مردی میشه و باهاش فرار میکنه

رمانای بی پایه اساس

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولین قدم باید اسم رمان جذب کننده باشه

دومین قدم مقدمه خیلی خیلی جذاب باید داشته باشی تا خواننده رو به وجد بیاره و نتونه خواننده ولش کنه سومین قدم سبک رمان یا باید روتین شروع شه و بعد هیجانی شروع شه یا کاملا هیجانی و جذاب شه

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

در کل محتوای رمانت برای کسایی که تازه می خوان رمان بخونن جذاب می تونه باشه چون این نوع رمان ها خیلی خیلی تکرازی و خسته کنندن

باهم فرار میکنن

بعدش مشکل پیش میاد

پسره ولش میکنه میره

اذر برمیگردع به دامن خانواده میبینخ

یکیشون مرده

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه
2738

ناراحت نشی من کارشناس ادبیات داستانی هستم. یعنی کلی واحد در مورد شیوه های داستان نویسی گذروندم و کلا با تاریخ ادبیات داستانی ایران و دنیا آشنام ولی هنوز یه داستان کوتاه ننوشتم. میدونی چرا؟؟؟

چون نمیخوام داستانم پاورقی و عامه پسند و به اصطلاح زرد باشه. 

وگرنه فهیمه رحیمی و نویسنده هایی از این دست شدن کار سختی نیست. 

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
باهم فرار میکنن بعدش مشکل پیش میاد پسره ولش میکنه میره اذر برمیگردع به دامن خانواده میبینخ یکیشو ...

ن آذر باهاش ازدواج میکنه فکر میکنه شوهرش‌خیانت میکنه ولی خیانتی در کار نیست مادر و خواهرشو پیدا میکنه با اینکه فکر میکنه فوت کردن قضیه انتقامش هم بخاطر دروغی بوده که پدر فرود یعنی همسر آذر گفته

عزیزم اولین بارم نیست که می نویسم فقط یه قسمتیشو گفتم

اولین بار باشه یا نه مهم نیست 

بیشتر باید توجه داشتی باشی چه ژانر هایی الان خیلی طرفدار داره