2726

متاسفانه حرف ديگران واسم مهمه و بهمم ميريزه همش دنبال به دست اوردن دل ديگرانم يا اگه باهم قهر كنم بهم ميريزم كيا اينجورين راهكاري دارين؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا کوچیک ترین حرفی میزنن اعصابم بهم میریزه دلم نمیخواد کسی بگه بالا چشت ابرو یه🙁🙁🙁

ما انسانها مثل مدادرنگی هستیم،، شاید رنگ مورد علاقه یکدیگر نباشیم!!اما روزی برای کامل کردن نقاشیهایمان دنبال هم خواهیم گشت😇😇😇😇
وااااي دقيقا حرف منو زدي چرا اينجوري شديم؟؟مشاوره به نظرت كمك ميكنه؟؟

نمیدونم بخدا من اصلا اینجوری نبودم از وقتی خونه مادرشوهرم زندگی میکنم اینقدر حساس شدم

ما انسانها مثل مدادرنگی هستیم،، شاید رنگ مورد علاقه یکدیگر نباشیم!!اما روزی برای کامل کردن نقاشیهایمان دنبال هم خواهیم گشت😇😇😇😇
منم زمان مجرديم هيچي واسم مهم نبود ازدواج كردم اينجوري شدم

خدا کمک کنه من که یکسر با شوهرم دعوام میشه

چرا دعوا؟

چون یکسر میگم چرا خواهرت اینجوری گفت چرا مامانت اونجوری گف

چون یکسر میگم چرا خواهرت اینجوری گفت چرا مامانت اونجوری گف

من كه خداروشكر قطع رابطم گوشم خوابه الان با چندتا دوست در ارتباطم ميبينم اونا هم ادم نيستن با اوناهم ميخوام قطع رابطه كنم

2706