2726

سلام دوستان تلفن و ادرس دکتر ایرج رو میخوام تلفن الزهرا رو دارم نمیخوام اونجا برم اونجا دوست ندارم پسرم رو ببرم پسرم فوق العاده پرمو هست سه و یال و نیمشه سبیلش در اومده معذرت میخوام اطراف ناحیه تناسلی بچم پر مو هست خدا میدونه چقدر ناراحتم بچه تو این سن پر مو و سیبیل در اورده البته من و همسرم پرمو هستیم ولی پسرمون خیلی زود مو در اورده تو رو خدا اگر میتونید راهنماییم کنید پیش هاشمی پور پارسال بردم میگه چیزی نیست اما میخوام یه متخصص عالیه دیگه نظر بده یا راه حلی بده که موها بیشتر نشه خودشم گناه داره میگه مامان این موهای دور لبم چیه دلم براش میسوزه ناشکر نیستم اما بچه گناه داره کمکم کنید راه حلی کاری که بشه کرد تا این موها کمتر بشه اگر به ذهنتون میرسه یا تجربش رو دارید بهم بدید تلفن این ایرج رو هم اگر میشه بهم بدید ممنون 

خدایا خیلی مهربونی 

خوب ليزرش کن تا وختي بشه 12/13سالش  ببخشيد ديگه راه حلي بهم نرسيد بزن تو اينترنت شمارش پيدا کن 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعد خیابان احمد ابادهشت بهشت غربی  چهار راه نور باران خیابان شریف واقفی ساختمان پاراتیکا طبقه سوم هستش خیلی دکتر خوبیه

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
سلام عزیزم ادرسه مطب دکترا پیدا کردید ؟اگر بله ادرسونا نیشه بدید

مطبش خیابان شریف واقفی تو هشت بهشت غربی هست ساختمان پاراتیکا 

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
مطبش خیابان شریف واقفی تو هشت بهشت غربی هست ساختمان پاراتیکا 

خخخیلی خیلیییی ممنون من هرچی زدم اینترنت چیزی دستگیرم نشد انشالله تنتون همیشه سلامت باشه خیلی تشکر از لطفی که کردید 😘😘😘

خخخیلی خیلیییی ممنون من هرچی زدم اینترنت چیزی دستگیرم نشد انشالله تنتون همیشه سلامت باشه خیلی تشکر ا ...

اره توی گوگل نیست همش همون بیمارستان الزهراست البته این ک من ادرسش دادم مطبش هست خیلی دیر نوبت میرسه من دیروز نوبت گرفتم برا آذرماه نوبتم میرسه بدیش اینکه نوبت هم فقط حضوری میده ولی خیلی دکتر خوبیه ممنون گلم 

خخخیلی خیلیییی ممنون من هرچی زدم اینترنت چیزی دستگیرم نشد انشالله تنتون همیشه سلامت باشه خیلی تشکر ا ...

اگر شماره تماس مطب خاسی بگودارم میدمت اگر راه پیدانکردی زنگ بزن 

اره توی گوگل نیست همش همون بیمارستان الزهراست البته این ک من ادرسش دادم مطبش هست خیلی دیر نوبت میرسه ...

اره عزیزم همش زده بود الزهرا بعد من گفتم بعد تعطیلی برم پس سرش خیلی شلوغه ولی خوب چون خوبه ارزشش رو داره خیلی خیلی خیلی لطف کردی به من جایی نبود بتونم ادرسشو پیدا کنم خیلی ممنون 😘😘😘

اره عزیزم بگو خیلی لطف میکنید انشالله تنتون همیشه سلامت باشه 🙏🙏🙏🙏

فداتشم کاری نکردم گلم ۰۳۱۳۲۶۶۵۳۱۵مطبش

۰۹۱۳۸۱۴۹۵۳۳این ازمنشیش  شنبه یکشنبه سه شنبه چهارشنبه هاهستش از ۴عصر تا ۹شب 

اره عزیزم همش زده بود الزهرا بعد من گفتم بعد تعطیلی برم پس سرش خیلی شلوغه ولی خوب چون خوبه ارزشش رو ...

شما ساکن اصفهان هستید؟؟؟

فداتشم کاری نکردم گلم ۰۳۱۳۲۶۶۵۳۱۵مطبش ۰۹۱۳۸۱۴۹۵۳۳این ازمنشیش  شنبه یکشنبه سه شنبه چهارشنبه هاه ...

خدانکنه عزیزم اتفاقا خیلی لطف کردید امیداورم تنتون همیشه سلامت باشه ودلتون پر از شادی اجرت با خدا 😘😘😘😘😘

2706