2737
2734

حتی شده قدیمی تکراری هر چی به ذهنتون میاد بنویسید اینم ضرب المثل من از سه چیز باید حذر کرد :دیوار شکسته،سگ درنده،زن سلیطه!

اگر جایی را که ایستاده اید نمی پسندید عوضش کنید؛شما درخت نیستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گربه دستش به گوشت نميرسه ميگه پيف بو ميده

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

شتر درخواب بیند پنبه دانه ،گهی لپ لپ کند گه دانه دانه😁

خدا خرو میشناخت بهش شاخ نداد🤔

کوزه گر از کوزه شکسته اب میخوره .

عیب کسان منگر و احسان خویش، دیده فرو بر ب گریبان خویش

چوب خدا صدا نداره 

اول یه سوزن ب خودت بزن یه جوال دوز ب مردم.

2738

عروس بلد نيس برقصه ميگه زمين كجه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

موش تو سوراخ نميرفت جارو به دمش بسته بود

2706