2726

حالا كاريه كه كرديم وبچه رو هم عمل كرده اميدوارم كه حداقل كارشو درست انجام داده باشه و وجدان كاري داشته باشه كه اينروزا تو كمتر كسي ميبينم متاسفانه

زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم

به شما نگفت مراقبت بد از عمل چيه و جيكار بايد كنيد ؟

اين چسبي كه زده داره باز ميشه چون بچه پوشكه جيش كه ميكنه خيس ميخوره ؟

حموم هم نبودم بچه رو

با دستمال مرطوب هم تميزش ميكنم

مراقبت خاصي لازم نداره؟

ماشالله به ما توضيح نداد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به شما نگفت مراقبت بد از عمل چيه و جيكار بايد كنيد ؟ اين چسبي كه زده داره باز ميشه چون بچه پوشكه جي ...

برای پسر من یه جای عمل روی شکمش بود ( که باندش و خود دکتر یه هفته بعد برداشت و بخیه رو کشید ) یه جای عمل یعنی بخیه رو کیسه بیضه بود که بعد از ۳..۴ روز چسبش باز شده بود و بخیه جذبی داشت ،،نه مراقبتی نداشت خودش خوب شد ،

به شما نگفت مراقبت بد از عمل چيه و جيكار بايد كنيد ؟ اين چسبي كه زده داره باز ميشه چون بچه پوشكه جي ...

ما هم ۲ روز بعد حموم ببریمش ،برای پسر من چسبش ضد آب بود اونی که رو شکمش بود 

2728
حالا كاريه كه كرديم وبچه رو هم عمل كرده اميدوارم كه حداقل كارشو درست انجام داده باشه و وجدان كاري دا ...

دکتر روزرخ پزشک بزرگی اصلا یه پزشک عادی نیست ،من اول این دکتر و تو اینترنت سری کردم و شناختم و بعد ۱۰ ماه تحقیق کردم و کلا هرچی مطلب و مقاله راجع به این موضوع بود .تو نی نی سایت آزار همه مادرهایی که بچشون و دکتر روزرخ جراحی کرد سوال پرسیدم از تمام پزشکهایی که تو تهران میشناختم راجع به این پزشک پرسیدم .،من هم ۱ بار بیمارستان و۲ بار مطب دیدمشون و و آخرین بار که اسفند ماه بود پرستاری که تو بیمارستان نیکان آشنامون بود گفت دیگه بیمارستان نیایین محیط بیمارستان آلودست مطب برین،مطب هم بالا نمیذاشت بشینیم پایین تو ماشین بودیم زنگ میزد مریض ها یکی یکی ویزیت میشدن،،البته با اخلاقشون من هم بار اول مشکل داشتم ولی خوب دیگه هر کسی یه اخلاقی داره ،ولی دف‌هات بعد خیلی بهتر بودن و به همه سؤال‌ها جواب میدادن .

اوكي عزيزم

پسرم فقط رو بيضه هاش بخيه داره و نيازي به جراحي شكم نداشته 

الان هم چسبش وباندش باز شد به خاطر اينكه جيش ميكنه و چسبش خيس شده بود

من خودم روش يه گاز استريل گذاشتم و باند وچسب زدم

بخبه هاشم جذبي نيست كشيدنيه

دكتر دفعه اول مه من تو نيكان رفتم پيشش به من گفت ديگه نيكان نيا بيار مطب خودم كه اين براي ماه آبان بود وهنود خبري از كرونا تو إيران نبود به اين خاطر گفتم

وبد هم كه كرونا اومد من خودم اصلا نبردمش بيمارستان 

وقتي اينطوري به بيمار نيگه اين تفكر به وجود مياد كه خوب ايشون پول ويزيت ومابقي رو دوست داره كه بره تو جيبه خودش نه اينكه يه درصدي رو بيمارستان برداره

حالا كلا به اين جيزا كار ندارم كلا تو اين دوره زمونه كسي محض راضي خدا كاري انجام نميده هر كسي به فكر منافع خودشه

اميدوارم كه وجدان كاري و أخلاق حرفه اي رو از يادشون نره تمام دكترها به خاطر پول با سلامتي أفراد بازي نكنن

منم توكل كردم به خدا هر جي خير وصلاحمون هست همون بشه انشالله 

اوكي عزيزم پسرم فقط رو بيضه هاش بخيه داره و نيازي به جراحي شكم نداشته  الان هم چسبش وباندش با ...

الهی امین 🙏🙏ایشاالله پسر شما هم همیشه سلامت باشه و بهترینها براش پیش بیاد 

امروز رفتین دکتر؟

سلام 

بله رفتم دكتر

بخيه ها رو نگاه كرد و گفت جذبيه

گفت سه هفته ديگه ببرمش براي ويزيت مجدد

از عمل هم راضي بود حالا ببينيم تا سه هفته ديگه چي ميگه

سلام  بله رفتم دكتر بخيه ها رو نگاه كرد و گفت جذبيه گفت سه هفته ديگه ببرمش براي ويزيت مجدد ...

خوب خداروشکر،یعنی عمل مجدد نیاز نداشت؟ دلم پیشتون بود و برای اینکه جواب مثبت و راضی کننده از دکتر بشنوین جایی نذر کردم ،

خوب خداروشکر،یعنی عمل مجدد نیاز نداشت؟ دلم پیشتون بود و برای اینکه جواب مثبت و راضی کننده از دک ...

سلام عزيزم

نه خداروشكر عمل دوباره نميخاد 

تو بيمارستان بچه رو باهم اشتباه گرفته بود به هر كي يه چي گفته 

تو مطب كه رفتيم محل عمل رو مه ديد گفت عمل نميخاد

حالا تا نوبت بدي كه برم مطب ببينم چي ميگه

بخيه هاش هم نيفتاده هنوز 

سلام عزيزم نه خداروشكر عمل دوباره نميخاد  تو بيمارستان بچه رو باهم اشتباه گرفته بود به هر كي ...

خداروشکر خیلی خوشحال شدم .بخیه ها خیلی زمان میبره برای پسر من که یه نزدیک  به یک ماه و نیم طول کشید بیافته 

سلام عزيزم نه خداروشكر عمل دوباره نميخاد  تو بيمارستان بچه رو باهم اشتباه گرفته بود به هر كي ...

سلام عزیزم منم میخام برم پیش همین دکتر برای بیضه پسرم. عملش و آزمایشاش چطور بود؟ بیهوشی کامل میکنن بچه دوساله رو؟ بیضه رو تخلیه میکنن یا جابجا میکنن؟ 

خداروشکر خیلی خوشحال شدم .بخیه ها خیلی زمان میبره برای پسر من که یه نزدیک  به یک ماه و نیم ...

سلام عزیزم منم میخام برم پیش همین دکتر برای بیضه پسرم. عملش و آزمایشاش چطور بود؟ بیهوشی کامل میکنن بچه دوساله رو؟ بیضه رو تخلیه میکنن یا جابجا میکنن؟ 

سلام عزیزم منم میخام برم پیش همین دکتر برای بیضه پسرم. عملش و آزمایشاش چطور بود؟ بیهوشی کامل میکنن ب ...

سلام عزيزم

دكتر خوبيه

بله بيهوشي داره

دو سالشه صد در صد نميزاره كه بي حسي بشه چون ميترسه

ازمايش خون قبلش بايد بدي مه دكتر خودش بهت ميگه

من نيكان عمل كردم

همه چي عالي بود خيالتم راحته چون بيمارستان عاليه از هر تظر بخش كودكان هم عالي رفتار پرستل عالي

دمارهم كه خيلي خوبه

نگران نباش

بسپار به خدا انشالله كه خيره

بد عمل ٨شب مرخص شديم

بچه حالش خوب باشه مرخص ميكنه به دستور دكتر كه بد عمل ويزيت ميكنه 

معاينه هم بايد ببري مطب 

بهيه ما جذبي بود

من هر ٦ماه بايد ببرم چكاب 

اولش هر دو ماه بايد ببري بد يه سال ميگه ٦ماه بيارش 

2706