2726
یه سوال داشتم این دکتر اورولوژی هست اخه پسر من التش کج وقتی دیش میکنه بیشتر معلومه دوماهش ختنه نکردم ...

مطمئنا مشکل خاصی نیست و ممکنه با ختنه درست بشه ،، حتما پیش دکتر روزرخ ببرین .، این دکتر ختنه هم میکنه ، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی نگرانم ایشالا چیزمهمی نباش میترسم بگه عمل باید بکنه همش استرس دارم 

ساعت دنیایی من کوک است بالبخندتو                                     صبح رابیداری چشم توتعیین میکند❤💑❤
اره عزیزم چون پسر شما بالای یک ساله شب نگه نمیدارن،خیلی هم بهتر ..شما صبح که برین کارهای آزمایش و ای ...

مرسي از توضيحاتت عزيزم

سلامت وموفق باشيد در پناه خدا

زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم
2728
ممنونم 🙏همچنین شما 

سلام عزيزم

ما امروز عمل كرديم پسرم رو

شب ساعت ده قرار ترخيص شه

والا دكتر بعد از عمل خيلي سريع اومد تو بخش اصلا توضيحي درباره جراحي نداد وگفت بيار مطب

به من گفت بيضه كوچيك بود شايد دوباره عمل بخاد

منم كلي ناراحت سدم اصلا توضيح بيشتر نداد مه چرا و منو از نجراني درباره

البته به سه نفر ديگه هم كه امروز بستري شديد وعمل داشتن رو همين گفته

با خودمون فكر كرديم شايد به خاطر هزينه و اينا نيگه دوباره بايد عمل شه دكتر پولكيه و بيمارستانه كه خصوصيه 

كلا خيلي خوشم نيومد

بقيه هم اين تظر رو داشتن

به سما همينو گفته كه شايد عمل نياز داشته باشه دوباره؟

خالا جهارشنبه برم مطب ببينم چي ميگه

به من ميگه اومدي مطب بهم ياد اوري كن كه دوباره عمل ميخاد و 😐

خالا جهارشنبه برم مطب ببينم چي ميگه به من ميگه اومدي مطب بهم ياد اوري كن كه دوباره عمل ميخاد و 😐

خوب خداروشکر ..اصلا دکتر پولکی نیست ،.یکی از پرستارها که اشنامونه راجع به این دکتر گفت که خیلی هم تو کار خیر و این چیزهاست،.پسر من بیضه ای که داخل شکم مونده بود در دوران جنینی از بین رفته بود  و به اندازه یک عدس بود،،و درش آوردن ،پسر شما احتمالا بیضه ای که داخل کانال یا شکم بود کوچکتر از حالت عادیه و ممکنه کارایی نداشته باشه برای همین بعد از یه مدت که رشد نکنه درش میارن .و ممکنه هم رشد کنه و عادی بشه،چون نمی‌دونن  برای همین همون اول درش نمیارن.البته این توضیحاتی بود که دکتر قبل از عمل داده بود ،

خالا جهارشنبه برم مطب ببينم چي ميگه به من ميگه اومدي مطب بهم ياد اوري كن كه دوباره عمل ميخاد و 😐

و یا اینکه کسایی که دوبار جراحی لازم دارن ،،بیضه هایی که داخل شکم هستن یه بندی بهشون وصله ( البته من به زبون عادی میگم ) و این بیضه ها برای اینکه داخل کیسه قرار بگیرن این بند ممکنه کوتاه باشه و بیضه و تو دو مرحله عمل باید سرجاش بزارن ..

که من فکر میکنم برای پسر شما این موضوع باشه ،

والا اين دكتر اصلا به ما توضيح نداد كه بدنش كوتاه يا اصلا كدوم بيضه است سمت راست يا چپ

واسه پسرم دوتا بيضه هاش بالا بود به نظر خودم چون خودم كه چك ميكردم ميديدم دوتاش تو كيسه نيست البته يه زملنهايي هم دوتاش سر حاش بود وداخل كيسه بيضه بود ولي يه زمانهايي نبود سر جاش ميرفت بالا

حالا ببينيم وقتي رفتيم مطب چي ميگه

كلا حال وحوصله توضيح دادن به بيمار رو نداره وكامل شرايط رو واسمون توضيح نميده همه كاراش عجله ايه

اين درست نيست كه

ماهم هزينه ميكنيم و قت ميزاريم دكتر هم بايد ولسه ما ارزش قائل بشه يه سري توضيحات بده به بيمارش

نه اينكه هول هولكي يه چيزي بگه از سر خودش وا كنه

روزي هم مه رفتم براي بار اول تو بيمارستان نيكان كه ويزيت كنه بچه رو به ما كفت ديگه بيمارستان نياد بچه رو بياريد مطب خودم پس اين دكتر پول ويزيتش واسش خيلي مهمه كه دوست نداره مريضها رو تو بيمارستان ببينه ميگه بياد تو مطبم 

2706